d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1171819202130Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 08:30am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 16:29)
http://www.allcarpictures.com/pictures/fiat/marea/fiat-marea010.jpg


470k ért odaadom >>>>


Kell a szarak, 'kicsi' es csunya is. :(
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 08:31am
Quote (Baleee @ 15 Mar 2013 15:29)


a fillérbaszás csimborasszójának tartom a gázosítást, taxisoknál megértem, amúgy full baromság.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 08:31am
Quote (Baleee @ Mar 15 2013 02:30pm)
Kell a szarak, 'kicsi' es csunya is. :(


>kicsi
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 15 2013 08:32am
Quote (Baleee @ Mar 15 2013 03:29pm)


kutakon
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Mar 15 2013 08:32am
https://www.facebook.com/photo.php?v=360033154109196

4milláért vesztegetik az erősebbiket, lol!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 08:33am
Quote (bbaallaaggee @ 15 Mar 2013 16:31)
a fillérbaszás csimborasszójának tartom a gázosítást, taxisoknál megértem, amúgy full baromság.


Kornyezettudatossag lol!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 08:33am
Quote (rapiddani @ Mar 15 2013 02:31pm)
>kicsi




ha odaírom ,hogy nemdohányzó, női tulajdonostól, garázsban tartott akkor már jobban tetszene nem?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 15 2013 08:34am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 03:31pm)
a fillérbaszás csimborasszójának tartom a gázosítást, taxisoknál megértem, amúgy full baromság.


munkatarsamnak gazositott a swiftje, 7-8 korul eszik belole varosba, benzinbol 6-7-et

280 vs 430 / liter

kimatekozod, hogy miert eri meg?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 08:35am
Quote (Taszilo.^ @ 15 Mar 2013 15:34)
munkatarsamnak gazositott a swiftje, 7-8 korul eszik belole varosba, benzinbol 6-7-et

280 vs 430 / liter

kimatekozod, hogy miert eri meg?


kimatekozod, hogy 100-150 000 forinttal többet fizetsz egy autóért, amivel évente 3000 kilómétert fogsz menni?

Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 15:33)
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/291798_267308849967615_365128023_n.jpg

ha odaírom ,hogy nemdohányzó, női tulajdonostól, garázsban tartott akkor már jobban tetszene nem?


ez amúgy mióta kombi?

This post was edited by bbaallaaggee on Mar 15 2013 08:37am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202130Next
Add Reply New Topic New Poll