d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1171819202178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 26 2012 04:39pm
Quote (bajcli @ 26 Aug 2012 18:52)
?????????

skyrim questek 90%-a kimerül abban, hogy "x helyen öld meg y-t/x helyről hozd el y-t"


na igen ilyenekre gondoltam:

Quote (Karan2_Returned @ 26 Aug 2012 20:05)
Nekem legutolso quest ami nagyon tetszett az olyan volt, hogy be kellett menni kalozokhoz es elterni figyelmüket amig a tarsad megkereste hol tartanak fogva valakit. Elterelesnek ivoversenyben kellett legyözni par kalozt (pic related). Vagy volt olyan küldetes is, hogy bizonyitsam be mennyire tökös vagyok es sertegessek valakit. Van par szar küldetes (pl. vedjed meg a varost a kentauroktol es felevente jön is ket darab kentaur), de ilyesmi küldeteseket kihagyhatsz mert semmi jelentösege.


meg charrnál volt még olyan stress testnél, hogy egy gladiátor harcban kellett legyőzni egy jó nagy arénában a mittudomén milyen csapat vezetőjét
és akkor eleinte jöttek rád a gladiátorok (4-5), meg ilyen állatok is
és a küzdőtérre dobáltak be különböző fegyvereket (vasvilla, vascső(?:D), háló, lándzsa stb), amiket felvehettél és akkor mindegyikkel tudtál 2-3 féle mozdulatot (skillek)
aztán jött valami baszott nagy állat is, végül pedig maga a fővezér
mikor low hp-ra levitted, akkor pedig választhattál, hogy megölöd, vagy pedig megkegyelmezel és elengeded, s ennek kihatása van a story többi részére

én a wowot level 20-ig toltam, de a questek sokkal de sokkal változatosabbak gw2ben..

ami még nagyon bejön nekem az a craftolás/különböző mesterségek
iszonyat jól megcsinálták a crafting systemet

megyek is játcani!

a "kisebb" pvp-re kíváncsi vagyok, h az milyen, world vs worldnél akad a gépem ;_;

This post was edited by farki on Aug 26 2012 04:40pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 26 2012 04:40pm
én azthittemh hogy 1 kula lesz a játék és nemfog lekötni egyáltalán, de kibaszottul tetszik most hogy így elkezdődött, szerintem az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam. lvl23 ranger, már van vagy 20 petem!


Quote (farki @ Aug 26 2012 11:39pm)


a "kisebb" pvp-re kíváncsi vagyok, h az milyen, world vs worldnél akad a gépem ;_;


lownoob! a sima pvp amúgy holvan? én nem találtam még meg

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Aug 26 2012 04:41pm
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 26 2012 04:46pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 26 Aug 2012 23:40)
én azthittemh hogy 1 kula lesz a játék és nemfog lekötni egyáltalán, de kibaszottul tetszik most hogy így elkezdődött, szerintem az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam. lvl23 ranger, már van vagy 20 petem!

lownoob! a sima pvp amúgy holvan? én nem találtam még meg


én se
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 26 2012 05:28pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 27 2012 12:02am)
Level 30

http://1.imgland.net/cnJxcFh.jpg


megcsináltattad az orrát? igy már fasza
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 26 2012 10:12pm
Quote (cowding @ Aug 27 2012 12:28am)
megcsináltattad az orrát? igy már fasza


Az orraval semmi baj nincs, masik kepet csinaltam csak rossz szögböl. Amugy a vizalatti helyek nagyon hangulatosak.

Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 27 2012 12:31am
Kurva szar látni hogy milyen epic lett a gw 2...anno sokat játszottam gw 1-el kb kedvenc gamem még mindig...
De olyan fos gépem van hogy nem futna normálisan gw 2. :(:(
Member
Posts: 1,173
Joined: May 21 2007
Gold: 624.56
Aug 27 2012 03:35am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 26 2012 03:50pm)
Szivem melyen kislany szeretnek lenni, jatek közben meg lanynak tettem magam, hogy segitsenek a rohadt kockak.


szó szerint ez jut eszembe ha látom h egy csávó női karakterrel játszik (kivéve mondjuk vmi fpsben, ahol a női kari kisebb és nehezebb eltalálni)

Quote (RRC @ Aug 26 2012 03:48pm)
retardált vagy bazmeg?


miért lennék?
bazmeg te
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 27 2012 03:38am
jonak tunik a jatek maga, csak kar, hogy nem tetszik a design, kurva ronda szerintem :(
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 27 2012 03:40am
Quote (Csuklyas @ Aug 27 2012 11:35am)
szó szerint ez jut eszembe ha látom h egy csávó női karakterrel játszik (kivéve mondjuk vmi fpsben, ahol a női kari kisebb és nehezebb eltalálni)



miért lennék?
bazmeg te


Hát dunno, véleményem szerint sok játékban a női karakterek igényesebben vannak megcsinálva, és némely kaszthoz alapból a az illik.
Például: Soc/wizz nekem lány, nekromanta/witch doki férfi, barbár/paladin/warrior férfi, ijászt is lányt szoktam csinálni, rogue férfi, healer általában lány

Quote (Karan2_Returned @ Aug 27 2012 06:12am)
Az orraval semmi baj nincs, masik kepet csinaltam csak rossz szögböl. Amugy a vizalatti helyek nagyon hangulatosak.

http://3.imgland.net/ov6j-5J.jpg


Értem
Viz alatt megfulladsz egy idő után, vagy korlátlan?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 27 2012 04:59am
Quote (cowding @ Aug 27 2012 10:40am)
Hát dunno, véleményem szerint sok játékban a női karakterek igényesebben vannak megcsinálva, és némely kaszthoz alapból a az illik.
Például: Soc/wizz nekem lány, nekromanta/witch doki férfi, barbár/paladin/warrior férfi, ijászt is lányt szoktam csinálni, rogue férfi, healer általában lány



Értem
Viz alatt megfulladsz egy idő után, vagy korlátlan?


Nem lehet megfulladni, nem kell legalabb arra is figyelni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202178Next
Add Reply New Topic New Poll