Quote (josheide @ 4 Apr 2012 19:39)
Nem tartom különösképp viccesnek őket, de néha egy-egyen elmosolyodok.
Kb this, van 1-2 ami jó meg lehet rajta mosolyogni, de az hogy elveszik a sapkáját, most hogy ezen mi a vicces, azt még mindig nem tudom.
Tudom hogy ki-mi-miért-micsoda a dolanos képregényekben, de azért van közöttük nagyon sok fos.