☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official önvédelem/ Harcművészetek Topic > Hunsub Módra
Prev
1
17
18
19
20
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 6078
Replies: 196
Track Topic
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#181
May 5 2011 03:17am
hiányzik tacsi.
tacsi:c
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#182
May 5 2011 03:27am
Quote (Nerz8 @ May 5 2011 10:02am)
hiányzik a thaibox.
és miért nem jársz?
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#183
May 5 2011 03:40am
Quote (beni @ 5 May 2011 10:27)
és miért nem jársz?
szakmai gyakorlat miatt nincs időm rá. viszont 2 hét és vége, akkor viszont újra tudok menni \o/
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#184
May 6 2011 02:53pm
Van valakinek ötlete, hogy milyen fejvédőt érdemes venni?
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#185
Jul 28 2011 03:46pm
Quote (beni @ May 6 2011 09:53pm)
Van valakinek ötlete, hogy milyen fejvédőt érdemes venni?
motocross sisak
also: befizettem magam egy TCQC tanfolyamra, de a mostani kondimmal valoszinuleg a bemelegitesnel kifaradok
rocker36
Member
Posts: 10,475
Joined: Sep 24 2009
Gold
:
5,253.00
#186
Jul 28 2011 04:05pm
régebben jártam haditornára de meguntam
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#187
Jul 28 2011 04:23pm
Quote (Nerz8 @ 5 May 2011 11:02)
hiányzik a thaibox.
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#188
Jul 28 2011 07:06pm
Quote (szabika @ Jul 28 2011 10:46pm)
motocross sisak
also: befizettem magam egy TCQC tanfolyamra, de a mostani kondimmal valoszinuleg a bemelegitesnel kifaradok
bónuszbrigád?
A122
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold
:
Locked
#189
Jul 29 2011 12:20am
Quote (beni @ May 6 2011 09:53pm)
Van valakinek ötlete, hogy milyen fejvédőt érdemes venni?
gondolom tökéletesen megfelel az amatőr boxolók által használt
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#190
Jul 29 2011 12:33am
Quote (beni @ Jul 29 2011 02:06am)
bónuszbrigád?
nemtom, valami kuponos dolog ja
2500 vs 8óra...annyit még nekem is megér,csakhogy lássam az edző fejét amikor odamegyek 60kilósan, csofattan, hogy tanítson meg elfutni xd
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
17
18
19
20
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact