d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Küzdősportok / Harcművészetek
Prev11718192021Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Dec 16 2010 09:20am
dejóó topiknak indult hogy basznátok meg :(
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 16 2010 09:20am
ja és mindjárt szebben hangzana egy kioktatás, amiben szerepel az intelligens szó, ha helyesen, két l-lel írnánk le
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 16 2010 09:28am
én is karatéztam 11 évesen de szarnak találtam a küzdősportokat ugy hogy volt szép fehér ruhám oszt csókolom, legalább fekete lett volna és azota is olyan lennék mint a nindzsák
de igy...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 16 2010 11:27am
Quote (Janou @ Dec 16 2010 04:11pm)
erre azt tudom mondani, hogy én is birkóztam 11 évesen, 45 kilósan, és minden versenyről érmet hoztam haza, mert max 4 ember volt a súlycsoportban :)



all hail the world champion

Cadet II. Fiú 45 kg Színes
1 Almási Bence
2 Hartyányi Péter
3 Jarabek Gergely

Viccet félretéve: - 32kg-ban viszont szétaprított mindenkit egy versenyen.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 16 2010 11:29am
Quote (beni @ 16 Dec 2010 18:27)
all hail the world champion

Cadet II. Fiú 45 kg Színes
1 Almási Bence
2 Hartyányi Péter
3 Jarabek Gergely

Viccet félretéve: - 32kg-ban viszont szétaprított mindenkit egy versenyen.


ez wtf? :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 16 2010 11:30am
Quote (Inakwo @ Dec 16 2010 06:29pm)
ez wtf? :D


versenyeredmény
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 16 2010 11:35am
Quote (Inakwo @ 16 Dec 2010 17:28)
én is karatéztam 11 évesen de szarnak találtam a küzdősportokat ugy hogy volt szép fehér ruhám oszt csókolom, legalább fekete lett volna és azota is olyan lennék mint a nindzsák
de igy...


Nincs zsák?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 16 2010 11:36am
Quote (beni @ 16 Dec 2010 18:30)
versenyeredmény


akkor csak nyert érmet
hol találtad meG?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 16 2010 11:41am
Quote (Inakwo @ Dec 16 2010 06:36pm)
akkor csak nyert érmet
hol találtad meG?


a barátom mondta

amúgy ez nem világbajnokság volt, arról nincs infóm

This post was edited by beni on Dec 16 2010 11:41am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,162.16
Dec 16 2010 12:29pm
Quote (Janou @ 16 Dec 2010 17:18)
http://i51.tinypic.com/29gbrjc.jpg

jano delivers


az ugy annyi kb.
es en csak konyveket emelgetek! mi lenne ha meg gyurnek is.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11718192021Next
Add Reply New Topic New Poll