Quote (Janou @ Dec 16 2010 04:11pm)
erre azt tudom mondani, hogy én is birkóztam 11 évesen, 45 kilósan, és minden versenyről érmet hoztam haza, mert max 4 ember volt a súlycsoportban

all hail the world champion
Cadet II. Fiú 45 kg Színes
1 Almási Bence
2 Hartyányi Péter
3 Jarabek GergelyViccet félretéve: - 32kg-ban viszont szétaprított mindenkit egy versenyen.