Quote (Imdeth @ 24 Jun 2010 17:25)
de ez milyen már geci, így ingerelnek csak, hogy kibasznak egy bazi nagy órabért azt nem is létezik a meló
Ja és hetente kirakják 2-3 álláshirdetős oldalra... Meg a másik amire még próbáltam jelentkezni ilyen játék összeszerelgetős, azok is basznak felvenni a telefont... :/