d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1171819202141Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 21 2010 02:08pm
daily jozef tldr topic
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 02:08pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 22:08)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=44606217&p=298187094

nem mondtad ki konkrétan, de utaltál rá....


biztos elrontottam a gyomrom
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 02:09pm
Quote (ecneB @ Jun 21 2010 09:07pm)
Biztos apóstól vette kölcsön azt is pózolásra.


^^
engem fikázhatsz , inkább arra lennék kiváncsi , h most is fake- e a csajom

This post was edited by aLexXx2 on Jun 21 2010 02:09pm
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Jun 21 2010 02:09pm
Quote (Hellmarch @ Jun 21 2010 08:08pm)
jézusom :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


neked ilyen úgyse lesz...
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 21 2010 02:09pm
amúgy nemvágom hogy miért nevetitek ki
mert nem depressziós fekete pólóban, fekete gatyában, meg bakancsban van?
Member
Posts: 4,768
Joined: Dec 22 2008
Gold: 351.00
Jun 21 2010 02:09pm
lyó a topic :D
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 02:09pm
Quote (zenebuddhizmus @ 21 Jun 2010 22:08)
biztos elrontottam a gyomrom


akkor olvass pár oldallal előrébb.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jun 21 2010 02:10pm
Quote (pohuan5 @ 21 Jun 2010 21:09)
neked ilyen úgyse lesz...


tejoég, mi lesz velem^^
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 21 2010 02:10pm
Quote (Rezs @ 21 Jun 2010 21:09)
amúgy nemvágom hogy miért nevetitek ki
mert nem depressziós fekete pólóban, fekete gatyában, meg bakancsban van?


Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 02:11pm
Quote (Rezs @ Jun 21 2010 09:09pm)
amúgy nemvágom hogy miért nevetitek ki
mert nem depressziós fekete pólóban, fekete gatyában, meg bakancsban van?


hagyd , nem zavar ...
lehet h igazuk van


Quote (pohuan5 @ Jun 21 2010 09:09pm)
neked ilyen úgyse lesz...



de azért kiváncsi lennék a te barátnődre is


This post was edited by aLexXx2 on Jun 21 2010 02:11pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202141Next
Add Reply New Topic New Poll