d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev11718192021Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 10 2010 11:21am
Quote (josheide @ 10 Jun 2010 16:31)
Gyakorolnod kell es fb ellen és leszedned Anamyt párszor.

Bár az is jó ha veszel egy grief pbt és lechargeolod.


left chain lock>>>>
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 10 2010 11:31am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 10:41)
1: egyáltalán semmit nem jelent :)

2: ugye jól tudom, hogy a mostani barátodat diablóban ismerted meg? Nem is azért mondom, részemről egyáltalán semmi jelentősége, hogy ki hol kit ismer meg, és milyen kapcsolat jön létre közöttük, csak akkor ne vágj vissza vele, nyíltan, bántásként.. Az ismerkedés részével mi a probléma ? Tilos? Pasizni? ez meg olyan hülye női szöveg :)

3: legjobb esetben láttál rólam egy képet, és párszáz hozzászólást, meg ugye egy diabló fórumon ki lehet ismerni egy embert, de azért köszi, elfogadom. Najó, akkor én is így csinálom :D Láttam pár képet rólad, pár hozzászólást, és nem csak szédítelek (:D) szóval uuuh-uhh-uhh, megfogtad a fantáziám ésésés nem adom fel ;)


jóska te kibaszott szánalmas vagy
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 10 2010 11:36am
Quote (Janou @ 10 Jun 2010 19:31)
jóska te kibaszott szánalmas vagy


érdemes végigolvasni a topicot?
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2010 12:17pm
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 18:55)
...ha nem, hát nem :D


Legalább ezt megértette :D

Member
Posts: 14,481
Joined: Jun 10 2008
Gold: Locked
Jun 10 2010 12:19pm
Quote (sunnymarcell @ Jun 10 2010 05:36pm)
érdemes végigolvasni a topicot?


ha ezt nem, akkor semmit.

:D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 10 2010 01:21pm
Quote (Szuzsika @ 6 Jun 2010 20:52)
Ez van :P Try again later, maybe...


áll a faszom
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 10 2010 01:22pm
Quote (Oberon_os @ Jun 10 2010 09:21pm)
áll a faszom


leönteném ágyas pálinkával,aztán leszopkodnám róla
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 10 2010 01:25pm
Quote (Baleee @ 10 Jun 2010 09:22)
Pedig venne neked cipőket, meg telefonokat, naponta újat, meg elvinne minden nap a mekdonálcba!


tényleg, iso szarfos telefon. tegnap bebasztak ruhástul egy medencébe.

Quote (Saenchai @ 10 Jun 2010 20:22)
leönteném ágyas pálinkával,aztán leszopkodnám róla


nn rá pálesz, elég túrós, van zamata

This post was edited by Oberon_os on Jun 10 2010 01:25pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 10 2010 01:26pm
Quote (Oberon_os @ Jun 10 2010 08:25pm)
tényleg, iso szarfos telefon. tegnap bebasztak ruhástul egy medencébe.


belülről ütött inkább meg valami MI
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 10 2010 01:27pm
Quote (Baleee @ 10 Jun 2010 10:46)
Lóóóól! Rakj ki neki enit 15/15 duskban, ha 775ös lesz, tiéd a szíve!


VAN FULLPERF ENIM DUSKBAN GECI! VAN ESÉLYEM!
Go Back To Magyar Topic List
Prev11718192021Next
Add Reply New Topic New Poll