Quote (Nerz8 @ May 30 2010 02:40pm)
PREDIRE SZAVAZOK XD
nanemár, hogy te is predi sigjére voksolsz, és ezzel magyarázod. Csak blöffölsz, próbálsz vicces lenni a magad módján.
Miért pont predi sigje Nerz?
Cicateamet megértem, elfogadom, meg a többi voksot, de hogy pont te arra szavazz. Áruld el a tényleges miértet :DD