d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1171819202169Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 10 2010 06:08am
Quote (Tommy_hun @ 10 Jan 2010 12:12)
nem kell vkinek 76k ? fg-ért vagy cserélbe a 44-esemnek kéne 76k


én majd inkabb 26kznek egyet f2pben, csak felvinnem az EP-t
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jan 10 2010 06:11am
valaki megmondaná mik ezek a 26k-k?
hátha énis tudnám
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 10 2010 06:12am
Quote (Klontar @ Jan 10 2010 12:08pm)
én majd inkabb 26kznek egyet f2pben, csak felvinnem az EP-t


ofmg a faszom ebbbe a range 2h pureba 1 ofos... melee pure lazán kinyir no armba... kozni meg közel se tudok kibaszott szerencsétlen vok... mindig 5-6 ot ütök
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 10 2010 06:19am
Quote (Tommy_hun @ 10 Jan 2010 13:12)
ofmg a faszom ebbbe a range 2h pureba 1 ofos... melee pure lazán kinyir no armba... kozni meg közel se tudok kibaszott szerencsétlen vok... mindig 5-6 ot ütök


melee pure nem tud kozni, siman kikene birnod evessel
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 10 2010 06:46am
Quote (Klontar @ Jan 10 2010 12:19pm)
melee pure nem tud kozni, siman kikene birnod evessel


jo de hiába eszek .. .10-ewt tölt ö meg mindig 14t üt kb am mért nemtud kozni? ö is vált 2hra
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 10 2010 07:01am
Quote (Tommy_hun @ 10 Jan 2010 13:46)
jo de hiába eszek .. .10-ewt tölt ö meg mindig 14t üt kb am mért nemtud kozni? ö is vált 2hra


nem visz sokkal többet mint a scimitar, ugyhogy szamitasz ra
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 10 2010 02:24pm


:DDDDDD elsö normális killem :D
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Jan 10 2010 03:26pm
Quote (Tommy_hun @ 10 Jan 2010 22:24)
http://kepfeltoltes.hu/100110/716267737n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

:DDDDDD elsö normális killem :D


miért törölted ki a neved ? :(
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Jan 15 2010 03:00pm


megérte megvenni bandost
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 17 2010 08:03am
Bump
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202169Next
Add Reply New Topic New Poll