Megőrülök már ettől a szar oldaltól.
10 másodpercenként kiírja hogy loading, kb még 10 masodpercig fagy utána, minden masodik gamere join helyett kiírja rögtön hogy "Quit"
Ingame nem lagom van, hanem néha lemegy az fps 3-ra, de csak amig majdnem meghalok/meg is halok, utana visszaugrik 50-re es jatszhato megint.
Meg van ez az "Üzenet az oldaltól" ahol ha kilövöm, ha cancelt nyomok, ha okét nyomok, akkoris elkezd tölteni egy gamet amibe az előbb voltam, es ezt neha 5ször egymasutan
This post was edited by Klontar on Feb 26 2010 11:48am