Quote (The_Darkest @ Sun, May 24 2009, 10:52pm)
én csak a kép címét néztem meg mármint az eredeti helyet ahonnan van és máris rájajöttem hogy nemeredeti
btw ferfiu vagy leányka lesz?
vagy ezt még korai kérdezni?
még nem tudjuk 5hetes
először is bocs ha valaki még kérdezett de ahogy végigolvastam menet közbe leégett az agyam a sok baromságtól. másodszor is annyit üzennék minden kötekedőnek hogy amíg azt se tudják hogy honnan hozza az a gólya azt a gyereket addig ne legyenek ők a nagyon okosak. pls. (pl.: hááááááááááááááááááát ez nem is igaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz ezek kamuznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak- igen.mi pontosan azok a kockafajták vagyunk akik ebben lelik örömüket, hogy felmennek fórumra és nyitogatják a témákat hogy gyerekünk lesz közbe meg röhögünk a markunkba hogy háháháháháháááá dejóvicc átbasztuk őket.hát persze.de tudjátok mit. ha ennyire nincs életetek hogy nem lehet felfogni hogy nem csak flash játékba tudsz gyereket nevelni/szülni akkor innentől kezdve inkább nem is fáradunk hogy bármit is közzétegyünk.nem tudom miért olyan hihetetlen ez.mellesleg ha okosat nem tudsz mondani nem tudom miért égeted magad a faszságokkal.ezentúl nem fogok(eddig se nagyon tettem) senkit se győzködni hogy "hidd mán el"....aki velünk együtt örül és "küldte" a jókívánságokat stb. annak köszönjük,akinek meg csak annyira telik hogy "kamu" stb annak meg küldenék egy kalap szart.
TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!!!!! kösz nem kell az idióta válasz, az oltogatás hogy hűde nyomi vagyok,tudom, okosabbat úgyse tudnál írni.
Akinek nem inge ne vegye magára.