d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beni
Prev117181920Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 01:52pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:52pm)
a karit leszarom
a cuccaimat give back


már visszakaptad nem?

akkor déjv scammer csak te nem mert te visszafizetted holyt? : ) ))))
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 5 2009 01:53pm
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 08:52pm)
már visszakaptad nem?

akkor déjv scammer csak te nem mert te visszafizetted holyt? : ) ))))


minden cuccát visszaadtam neki az utolsó charmig
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 01:53pm
Jeeee nem lett bezárva az e-drama ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 01:53pm
Quote (Saenchai @ Thu, Mar 5 2009, 08:52pm)
de,ezt mondtad....
nem adtam 5 fgt,erre elhordtál mindennek,és caps onnal spammoltad,hogy azonnal adjam vissza az amadat

a legelején megbeszéltük,hogy az ama tabutéma lesz,és nem lesz az érzelmi kitöréseid alapja (mivel naponta kb 3-4x letiltottál meg kurvaanyáztál,pedig semmi rosszat nem csináltam)
ennek ellenére ha valamit nem úgy csináltam,ahogy neked jó lett volna egyből felhoztad az amat


Engem is a nagy semmiért tiltott le aztán itt mutogatta a topicban a screenshotot. De utána még egy két post erejéig azt is tagadta, hogy ilyen megtörtént.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 01:53pm
Quote (beni @ Thu, 5 Mar 2009, 20:45)
és azt hinnéd, hogy unalmas a vrt és déjv téma, pedig nem :' D

ráadásul mostmár én is főfasz lettem, szóval váltásokban számíthatok a hasonló topicokra


sad.gif
pedig tényleg találkozni akarok veled, mi lesz, ha nem jössz el a ricis talikra? sad.gif (na én nem szopásra gondoltam )
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 5 2009 01:54pm
Quote (Ad4mz @ Thu, Mar 5 2009, 08:52pm)
dancinglock.gif


Fake!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 01:54pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 08:53pm)
sad.gif
pedig tényleg találkozni akarok veled, mi lesz, ha nem jössz el a ricis talikra? sad.gif (na én nem szopásra gondoltam )


majd legközelebb elmegyek ha jó időben lesz aztán bepótoljuk amit apád elfelejtett

This post was edited by beni on Mar 5 2009 01:54pm
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:54pm
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 08:52pm)
már visszakaptad nem?

akkor déjv scammer csak te nem mert te visszafizetted holyt? : ) ))))

a gond az hogy o ugy gondolta hogy neki ezt joga van megcsinalni, es akkor is engem bantott mindenki sad.gif
de ezt masik topikba is leirtam, fizetseget akarok a lelki serelmekert sad.gif
azzal semmi gondom hogy visszaadta ofc
es mivan az fgvel? merthogy azt is kapott ohmy.gif
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 5 2009 01:55pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:54pm)
a gond az hogy o ugy gondolta hogy neki ezt joga van megcsinalni, es akkor is engem bantott mindenki sad.gif
de ezt masik topikba is leirtam, fizetseget akarok a lelki serelmekert sad.gif
azzal semmi gondom hogy visszaadta ofc
es mivan az fgvel? merthogy azt is kapott ohmy.gif


50x mondtam el,hogy donatet elfogadni nem bűn....
nézd meg lajo donorlistjét,elég nagy scammer a srác
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 5 2009 01:55pm
Hogy vakul meg az Esmeraldában a Hose Armando? Emlékszik még rá valaki?
Go Back To Magyar Topic List
Prev117181920Next
Closed New Topic New Poll