Quote (Saenchai @ Thu, Mar 5 2009, 08:52pm)
de,ezt mondtad....
nem adtam 5 fgt,erre elhordtál mindennek,és caps onnal spammoltad,hogy azonnal adjam vissza az amadat
a legelején megbeszéltük,hogy az ama tabutéma lesz,és nem lesz az érzelmi kitöréseid alapja (mivel naponta kb 3-4x letiltottál meg kurvaanyáztál,pedig semmi rosszat nem csináltam)
ennek ellenére ha valamit nem úgy csináltam,ahogy neked jó lett volna egyből felhoztad az amat
Engem is a nagy semmiért tiltott le aztán itt mutogatta a topicban a screenshotot. De utána még egy két post erejéig azt is tagadta, hogy ilyen megtörtént.