d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev117181920211046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 21 2009 06:32am




ez tökjó : DDD
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 21 2009 11:04am
aki nem tudja patchelni a kanit pm me
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 21 2009 10:47pm
Quote (ikszipszilon @ Sat, Feb 21 2009, 12:32pm)
http://i43.tinypic.com/2pz9vyb.jpg



ez tökjó : DDD


smile.gifsmile.gif
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 22 2009 11:57pm
nem tudom, hogy ez mennyit segíthet, viszont találtam egy elég jol kinéző dotás szervert, ahol most reggel 7 kor is már 130000+ ember van fent:
ha kell valakinek az oldal címe, pm nekem, biztos ami biztos kihúztam a nevét mindenhonnan nehogy warnt kapjak
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 23 2009 12:00am
Quote (jspogmg @ Mon, Feb 23 2009, 06:57am)
nem tudom, hogy ez mennyit segíthet, viszont találtam egy elég jol kinéző dotás szervert, ahol most reggel 7 kor is már 130000+ ember van fent:
http://kepfeltoltes.hu/090223/559702898n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpgha kell valakinek az oldal címe, pm nekem, biztos ami biztos kihúztam a nevét mindenhonnan nehogy warnt kapjak


garena, azaz ggc
a komolyabb cwket (clan war) is itt játszák smile.gif
egyedül annyi a gond vele, hogy low lvl szinteken sok a leave, és a laggos host
na meg hogy nekem nem megy :/
a magyar dota elitje is itt játszik (c00l.hu)
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 23 2009 12:47am
Quote (Megas_heroes @ Mon, Feb 23 2009, 06:00am)
garena, azaz ggc
a komolyabb cwket (clan war) is itt játszák smile.gif
egyedül annyi a gond vele, hogy low lvl szinteken sok a leave, és a laggos host
na meg hogy nekem nem megy :/
a magyar dota elitje is itt játszik (c00l.hu)


yy, én épp most kezdtem el itt egyáltalán wc3 azni smile.gif de nagyon tetszik
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 23 2009 01:05am
Quote (Megas_heroes @ Mon, Feb 23 2009, 07:00am)
garena, azaz ggc
a komolyabb cwket (clan war) is itt játszák smile.gif
egyedül annyi a gond vele, hogy low lvl szinteken sok a leave, és a laggos host
na meg hogy nekem nem megy :/
a magyar dota elitje is itt játszik (c00l.hu)


en nem tudom h ez mennyire szamit menonek, de cool.spike az irl haverom!!

es jopar evig nemis tuttam h o iet jaccik, csak nemreg ratevedtem iwiwjere
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 19 2009 01:35pm
bump
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 31 2009 08:31am
Hát a jó kurva anyádat
http://dota-allstars-blog.blog*/2009/03/dota-660-beta-dota-allstars-660-beta.html

*spot.com

This post was edited by Megas_heroes on Mar 31 2009 08:32am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 31 2009 05:37pm
Nincs Hotkey-em.
Nem vagyok leaver, és nem bannolok ok nélkül.
A világ egyik legkirályabb és legismertebb játékával játszom, és
rajtam kívül még több milliónyian értik mire gondolok mikor azt
mondom, "gg".
A klánnevem megelõzi a nick nevemet, és nem örülök ha a noob-ok összekeverik a pt-t a tp-vel.
Büszkén gondolok Icefrogra a kitalálóra, TCat-re a kani ownerre,
GGC-re és C00L.hu-ra.
Szeretem a first blood-ot, az assist-ot, a gang-et, és a godlike-ot.
Itt élek a szobám sarkában, Scourge owning-ban mi vagyunk a császárok,és igenis nálunk élnek a világ legskillesebb playerei.
Dota! Én így szeretlek!


By Bjuko, Zsanee & Sztifler"
Go Back To Magyar Topic List
Prev117181920211046Next
Add Reply New Topic New Poll