d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev117181920214976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2008 10:55am
Quote (beni @ Wed, Feb 20 2008, 05:52pm)
Most rogue casteren gondolkozom vagy fulldex barbin ... de egyenlőra megpróbálok itemeket harácsolni kúthoz.


Igenám de amint te is irtad jol lehet vele haladni [nagyokat damol],legalabb is amik vannak most cuccaim azokkal nagy izi volt,szal már csak ezért is maradok magenél.Aztán hátha esik valami amit drágán eladhatok v esetleg tudok használni és tovább birom tolni wink.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 20 2008 10:56am
Quote (palacsinta @ Wed, Feb 20 2008, 05:55pm)
Igenám de amint te is irtad jol lehet vele haladni [nagyokat damol],legalabb is amik vannak most cuccaim azokkal nagy izi volt,szal már csak ezért is maradok magenél.Aztán hátha esik valami amit drágán eladhatok v esetleg tudok használni és tovább birom tolni wink.gif


Lakótársam level 25 és azt mondja hogy nem vészes smile.gif
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2008 10:59am
Quote (beni @ Wed, Feb 20 2008, 05:56pm)
Lakótársam level 25 és azt mondja hogy nem vészes smile.gif


háhá .Nemtom mikor rámcsaptak ien 100 felettieket tele szaladt a gatyó =).Az meg azér nn hcn 500-600 lifnal
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Feb 20 2008 03:05pm
Benjámin ne gondolkozz RC-n, hanem reroll. smile.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 20 2008 03:07pm
Quote (Gyuladze @ Wed, Feb 20 2008, 10:05pm)
Benjámin ne gondolkozz RC-n, hanem reroll. smile.gif


Próbálok itemeket összeharácsolni tongue.gif nézd meg hogy tele vagyok "fehér" cuccokkal. Lehet kéne egy pár level 5ös is, aztán rerolltime.
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold: 8.60
Feb 21 2008 05:41am
well szörnyek hány lvlellel magasabbak mint a sima szinteden levő monszták?
(csakmert lvl3-on esélytelen vagyok ellenük sad.gif )
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 21 2008 05:47am
Quote (bambulabula @ Thu, Feb 21 2008, 12:41pm)
well szörnyek hány lvlellel magasabbak mint a sima szinteden levő monszták?
(csakmert lvl3-on esélytelen vagyok ellenük sad.gif )


Quote (Koldhearted @ Wed, Feb 20 2008, 05:23am)
1.5 levels is what's it's known to be.  but the level cap is 70 for a monster


well monsterek elég erősek smile.gif
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Feb 21 2008 12:30pm
szerintetek megérte 200 fg ért?

Magical spiderthread robe
Level Req: 55
Defense: 0 to 21

+60 Strength
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 21 2008 12:36pm
Quote (cor-angar @ Thu, Feb 21 2008, 07:30pm)
szerintetek megérte 200 fg ért?

Magical spiderthread robe
Level Req: 55
Defense: 0 to 21

+60 Strength


Nem nagyon értek hozzá smile.gif +60str elég jó, de kár hogy robe :\
Én nem vettem volna meg, de lövésem sincs hogy megérte e vagy sem.
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Feb 21 2008 12:52pm
Quote (beni @ Thu, Feb 21 2008, 07:36pm)
Nem nagyon értek hozzá smile.gif +60str elég jó, de kár hogy robe :\
Én nem vettem volna meg, de lövésem sincs hogy megérte e vagy sem.


én következő karinak szerintem egy full str es karit fogok indítani, és szerintem annak nice lesz wink.gif így is mókás hogy a 50 alap str es fighteren 144 str van smile.gif

meg az is jó hogy így már van hogy 1600++ ot crit ezkek lvl 57 en

viszont az is érződik hogy kevesebb a def ... :S

/e elméletileg lvl 57 en a well bossok már 70 esek ugye? vagyis ha továbbmegyek se lesznek már erősebbek ugye?

ugye tongue.gif ??

This post was edited by cor-angar on Feb 21 2008 12:56pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev117181920214976Next
Closed New Topic New Poll