Quote (beni @ Thu, Feb 21 2008, 07:36pm)
Nem nagyon értek hozzá

+60str elég jó, de kár hogy robe :\
Én nem vettem volna meg, de lövésem sincs hogy megérte e vagy sem.
én következő karinak szerintem egy full str es karit fogok indítani, és szerintem annak nice lesz

így is mókás hogy a 50 alap str es fighteren 144 str van
meg az is jó hogy így már van hogy 1600++ ot crit ezkek lvl 57 en
viszont az is érződik hogy kevesebb a def ... :S
/e elméletileg lvl 57 en a well bossok már 70 esek ugye? vagyis ha továbbmegyek se lesznek már erősebbek ugye?
ugye

??
This post was edited by cor-angar on Feb 21 2008 12:56pm