d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1179717981799180018015001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 17 2013 04:08am
tfw ez az első h megvártam az utolsó napot a határidővel és bad feel

lassan kész a "saját nyelv" -> assembly fordító, már csak 5..15 stroke választ el tőle

Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 17 2013 04:23am
Quote (Anarkin @ 17 May 2013 11:08)
tfw ez az első h megvártam az utolsó napot a határidővel és bad feel

lassan kész a "saját nyelv" -> assembly fordító, már csak 5..15 stroke választ el tőle

http://ws-dev.net/_public/a/d3/tfw.png


első pillantásra azt mondanám, hogy hamarabb programozol szakács-robotot, mint hogy főzzél ^^
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 17 2013 04:40am
tfw bejutottam a kívánt modulra. Innentől már csak végig kell csinálni.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 17 2013 04:47am
tfw megvan a hő-és áramlástan vizsga

már csak egy 2 kredites gazdász tárgy választ el az államvizsgától :c
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 17 2013 04:50am
tfw egy büfében dolgozom ezért nincs gondom az egyetemmel

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 17 2013 07:34am
<én is kecire tudok főzni
>BARÁTNŐM felhívott, hogy most végzett, indul haza
>anyám vett csomó sajtos kiflit, én melóból hoztam haza muffin
>csináltam 3 sajtoskifli szendvicset póréhagymával, paprikával, uborkával
>csináltam neki szörpöt
>oda ksézítettem a kedvenc joghurtját a kedvenc kanalával
>oda készítettem a muffint

nagyon rendes fiú vagyok
(mindig éhes, amikor munkából hazaér, nagyon szereti a sajtoskiflit, szóval tripla jófej vagyok)
(ja és csak azért írtam le, mert felvágok arra, hogy barátnőm van)

This post was edited by Vismajor on May 17 2013 07:34am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 17 2013 07:35am
Quote (Vismajor @ May 17 2013 01:34pm)
<én is kecire tudok főzni
>BARÁTNŐM felhívott, hogy most végzett, indul haza
>anyám vett csomó sajtos kiflit, én melóból hoztam haza muffin
>csináltam 3 sajtoskifli szendvicset póréhagymával, paprikával, uborkával
>csináltam neki szörpöt
>oda ksézítettem a kedvenc joghurtját a kedvenc kanalával
>oda készítettem a muffint

nagyon rendes fiú vagyok
(mindig éhes, amikor munkából hazaér, nagyon szereti a sajtoskiflit, szóval tripla jófej vagyok)
(ja és csak azért írtam le, mert felvágok arra, hogy barátnőm van)


mér nem villával?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 17 2013 07:35am
Quote (Vismajor @ 17 May 2013 15:34)
<én is kecire tudok főzni
>BARÁTNŐM felhívott, hogy most végzett, indul haza
>anyám vett csomó sajtos kiflit, én melóból hoztam haza muffin
>csináltam 3 sajtoskifli szendvicset póréhagymával, paprikával, uborkával
>csináltam neki szörpöt
>oda ksézítettem a kedvenc joghurtját a kedvenc kanalával
>oda készítettem a muffint

nagyon rendes fiú vagyok
(mindig éhes, amikor munkából hazaér, nagyon szereti a sajtoskiflit, szóval tripla jófej vagyok)
(ja és csak azért írtam le, mert felvágok arra, hogy barátnőm van)


bojtos és lábujjközé betevős
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 17 2013 07:36am
Quote (CyberPunk666 @ May 17 2013 02:35pm)
bojtos és lábujjközé betevős


tanga mamusz?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 17 2013 07:42am
tfw ovoda mellett lakok es itt jatszik nekik az alma egyuttes(vagy egy masik de ugyanazt a szulinapos akarmit eneklik)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1179717981799180018015001Next
Closed New Topic New Poll