d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1179517961797179817992724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 17 2013 05:40am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Mar 2013 12:31)
protossoknak nincs esélye ugyebár, és nem csak a faszrandom foreignerek estek ki LOLOL hurr speedmedivac protoss durr
ja de, 1 koreai protoss kiesett, kreator, huh.


azert meg mindig mindenhol ott a terran :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 17 2013 05:46am
Quote (josheide @ 17 Mar 2013 12:40)
azert meg mindig mindenhol ott a terran :D


nem latom, hogy hol a problema.
zergek azok akiknek meg van is okuk valamennyire nyavajogni, mert lategame eselytelen skyterran(vagy skytoss) ellen, de az is igy megall ennyiben. Life meg igyis dontos szerintem, egy vadallat az az ember.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2013 06:05am
nem értem, mit sírtok
egyedül a leenock vs innovation volt, amire azt mondtam, hogy nem tudom, hogy leenocknak hogyan kellett volna ezt megfognia. de azért leenock is nagyon sokszor volt supply blocked, meg nagyon nagy volt a bankja a játék nagy részében, úgyhogy elég nagy kretén, aki ezek alapján messzemenő következtetéseket von le.
tvp-vel nem is értem, mi a bajotok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 17 2013 06:16am
Quote (tevetava @ 17 Mar 2013 13:05)
nem értem, mit sírtok
egyedül a leenock vs innovation volt, amire azt mondtam, hogy nem tudom, hogy leenocknak hogyan kellett volna ezt megfognia. de azért leenock is nagyon sokszor volt supply blocked, meg nagyon nagy volt a bankja a játék nagy részében, úgyhogy elég nagy kretén, aki ezek alapján messzemenő következtetéseket von le.
tvp-vel nem is értem, mi a bajotok


nem értem miért mész bele a miértekbe, igazán megszokott már ez.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2013 06:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Mar 2013 13:16)
nem értem miért mész bele a miértekbe, igazán megszokott már ez.


bízom benne, hátha kapok egy értelmes választ
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 17 2013 07:25am
Quote (tevetava @ 17 Mar 2013 13:54)
bízom benne, hátha kapok egy értelmes választ


nem fogsz
nincs kedved tolni párat?
itt van szárdzs is, aztán gyakorolhatnánk valamit, nincs most kedvem ladderezni, gyűjtök inkább egy kis bonuspoolt :lol:

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 17 2013 07:26am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2013 07:33am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Mar 2013 14:25)
nem fogsz
nincs kedved tolni párat?
itt van szárdzs is, aztán gyakorolhatnánk valamit, nincs most kedvem ladderezni, gyűjtök inkább egy kis bonuspoolt :lol:


full noob vagyok, de ebéd után mehet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 17 2013 07:37am
Quote (tevetava @ 17 Mar 2013 14:33)
full noob vagyok, de ebéd után mehet


sarge is, lolol
szólok még pobcornnak is aztan ellatunk tudassal :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2013 08:02am
Quote (tevetava @ Mar 17 2013 01:05pm)
nem értem, mit sírtok
egyedül a leenock vs innovation volt, amire azt mondtam, hogy nem tudom, hogy leenocknak hogyan kellett volna ezt megfognia. de azért leenock is nagyon sokszor volt supply blocked, meg nagyon nagy volt a bankja a játék nagy részében, úgyhogy elég nagy kretén, aki ezek alapján messzemenő következtetéseket von le.
tvp-vel nem is értem, mi a bajotok


nem költötte el a goldját, biztos azért mert a világ egyik legjobb zergje nem vette észre hogy 3k bankja van és lusta volt elkölteni, vagy talán azért mert a medi még a mutát is countereli és egyszeruen nem volt ideje injectelni, vagy már csak halott volt a queenje és azért nem tudott = nincs lárvája, nem tudta mire kolteni a goldot

a terran nevetségesen op, ezt konkrétan taeja mondta (és még sok más terran), megint az lesz h az első 3 hónap azzal fog telni hogy a terrant nerfelik

Quote (Cpt_Ghost @ Mar 17 2013 01:16pm)
nem értem miért mész bele a miértekbe, igazán megszokott már ez.


amugy ghost ezek a pökhendi postjaid, a falat kaparom tőle, te voltál aki végig sírt amig tartott a wol, hogy milyen op fos a zerg, most hogy konkrét tény imbalanced fos az egész, és kibaszottul overopowered a terran, te most is megmagyarázod a lehetetlent,
szerintem balance témáról te abszolut ne nyilatkozz, nálad elfogultabb ember nincs a forumon ^^

This post was edited by Fej on Mar 17 2013 08:22am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 17 2013 08:08am
párhuzamokat vélek felfedezni az sc2 és a wow class balance között!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1179517961797179817992724Next
Add Reply New Topic New Poll