d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1179417951796179717985001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 16 2013 10:26am
Quote (jarabekg @ 16 May 2013 18:25)
>tfw a híg fos elkezdi kavarni a benned lévő kemény szart, és érzed ahogy karcol belulről, mocskosul fáj, és majd szétrobban a segged
>időben hazaérsz
>még rá se ér a segged a deszkára már ágyú módjára lövelli ki a segged a szart
>minden a wckagylóba ment
>win of the year all years


a segged meg tiszta szar
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2013 10:28am
Quote (RRC @ May 16 2013 05:26pm)
a segged meg tiszta szar


az a durva, hogy nem, pedig tényleg úgy éreztem, mintha firkálna már a vége, de az utána lévő löket egyszerűen akkora volt, hogy mindent dugóként lőtt ki maga elől egyenesen bele a wcbe

tényleg azt hittem btw hogy be fogok szarni, többet nem eszek a kfcben
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 16 2013 10:29am
Quote (jarabekg @ 16 May 2013 18:28)
az a durva, hogy nem, pedig tényleg úgy éreztem, mintha firkálna már a vége, de az utána lévő löket egyszerűen akkora volt, hogy mindent dugóként lőtt ki maga elől egyenesen bele a wcbe

tényleg azt hittem btw hogy be fogok szarni, többet nem eszek a kfcben


ugyanígy érzek a mekivel, csak nekem hányingerem van a cucctól
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2013 10:31am
Quote (RRC @ May 16 2013 05:29pm)
ugyanígy érzek a mekivel, csak nekem hányingerem van a cucctól


ott egyáltalán nem eszek, a kfcben is csak akkor, ha kurvára szomjas is vagyok :DDD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 16 2013 10:48am
Quote (jarabekg @ May 16 2013 06:25pm)
>tfw a híg fos elkezdi kavarni a benned lévő kemény szart, és érzed ahogy karcol belulről, mocskosul fáj, és majd szétrobban a segged
>időben hazaérsz
>még rá se ér a segged a deszkára már ágyú módjára lövelli ki a segged a szart
>minden a wckagylóba ment
>win of the year all years


vagy 3 éve voltam Tacsiékkal Normafán bulizni, és a buli közepénél éreztem, hogy elég durván csikar a hasam, meg rajtam volt a szaporás érzés
mondom el kéne menni wc-re, mert ennek így nem lesz jó vége, de eléggé szét voltam, úgyhogy nem bírtam otthagyni a táncteret, mindig ígérgettem magamnak, hogy na ennek a tracknek vége, és megyek
eltelt még vagy 20 perc
oké, most már nem húzom tovább, irány a wc
útközben rájöttem, hogy kurvára nem kellett volna még vagy 20 percen keresztül húzni a dolgokat, mert mindjárt összefosom magam, a wc meg több perc séta
sikerült beérni a wc-be
oh shi-, már kurvára nem lesz időm körberakni a wc deszkát zsepivel, mert mindjárt befosok
le se ültem, már tele volt fosva a wc
egy csepp se ment félre + 2 törlés után halál száraz volt a seggem
best feel 2010 awards
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2013 10:54am
Quote (Saenchai @ May 16 2013 05:48pm)
vagy 3 éve voltam Tacsiékkal Normafán bulizni, és a buli közepénél éreztem, hogy elég durván csikar a hasam, meg rajtam volt a szaporás érzés
mondom el kéne menni wc-re, mert ennek így nem lesz jó vége, de eléggé szét voltam, úgyhogy nem bírtam otthagyni a táncteret, mindig ígérgettem magamnak, hogy na ennek a tracknek vége, és megyek
eltelt még vagy 20 perc
oké, most már nem húzom tovább, irány a wc
útközben rájöttem, hogy kurvára nem kellett volna még vagy 20 percen keresztül húzni a dolgokat, mert mindjárt összefosom magam, a wc meg több perc séta
sikerült beérni a wc-be
oh shi-, már kurvára nem lesz időm körberakni a wc deszkát zsepivel, mert mindjárt befosok
le se ültem, már tele volt fosva a wc
egy csepp se ment félre + 2 törlés után halál száraz volt a seggem
best feel 2010 awards


dejv nem a baratom :(
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 16 2013 10:57am
Quote (jarabekg @ May 16 2013 06:54pm)
dejv nem a baratom :(


nekem nincsenek barátaim
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 16 2013 11:05am
Quote (Saenchai @ May 16 2013 05:48pm)
vagy 3 éve voltam Tacsiékkal Normafán bulizni, és a buli közepénél éreztem, hogy elég durván csikar a hasam, meg rajtam volt a szaporás érzés
mondom el kéne menni wc-re, mert ennek így nem lesz jó vége, de eléggé szét voltam, úgyhogy nem bírtam otthagyni a táncteret, mindig ígérgettem magamnak, hogy na ennek a tracknek vége, és megyek
eltelt még vagy 20 perc
oké, most már nem húzom tovább, irány a wc
útközben rájöttem, hogy kurvára nem kellett volna még vagy 20 percen keresztül húzni a dolgokat, mert mindjárt összefosom magam, a wc meg több perc séta
sikerült beérni a wc-be
oh shi-, már kurvára nem lesz időm körberakni a wc deszkát zsepivel, mert mindjárt befosok
le se ültem, már tele volt fosva a wc
egy csepp se ment félre + 2 törlés után halál száraz volt a seggem
best feel 2010 awards


über'd

de még mindig az a legnagyobb sztori amit egyik barátom mesélt
a gyerek rövidgatyában beszart, és kirázta a gatyájából mintha misem történt volna
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
May 16 2013 11:07am
Quote (anyd @ 16 May 2013 18:05)
über'd

de még mindig az a legnagyobb sztori amit egyik barátom mesélt
a gyerek rövidgatyában beszart, és kirázta a gatyájából mintha misem történt volna


:thumbsup:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 16 2013 11:08am
nem tudom hova illene, de ez a kedvenc topicom úgyhogy

nézd a képet
pislogj gyorsan
????
profit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1179417951796179717985001Next
Closed New Topic New Poll