d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1179217931794179517965001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 15 2013 02:09pm
Quote (jarabekg @ 15 May 2013 22:09)
szeregtnék én is képes lenni arra, hogy miközben egy nagydarab tömegmészárosnak nézek ki, minden képen kiskutyaszemekkel tudjak szerelmeskedni a kamerával :<


jara
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 15 2013 02:10pm
Quote (RRC @ May 15 2013 09:09pm)
jara


>jara

inkább így
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 15 2013 02:13pm
Quote (SnoopDogg @ May 15 2013 10:04pm)
HAHAHA CSÍRÁK ÉN MINDEN KÉPEN JÓL NÉZEK KI


főleg motoros sisakban
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
May 15 2013 02:15pm
Quote (Saenchai @ 15 May 2013 21:13)
főleg motoros sisakban



:thumbsup:
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 15 2013 04:22pm
Quote (Rawen @ May 15 2013 04:58pm)
tfw hallgatom az új Daft Punk albumot
#plebfeels


először meg akartam kérdezni mit gondolsz róla, de közben rájöttem hogy a te zenei véleményed nem biztos, hogy releváns az enyémhez képest
de azért hogy tetszik elvonatkoztatva a korábbi lemezeiktől?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 15 2013 04:25pm
Quote (Rawen @ 15 May 2013 17:58)
tfw hallgatom az új Daft Punk albumot
#plebfeels


holló :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 15 2013 06:11pm
tfw befejezed az utolso esszed. 10.000 szot irtam az elmult kicsit tobb mint 2 hetben 5 tok mas temarol, es mar a faszom kivan mindennel :D
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 15 2013 07:49pm


sylnek, mert o d3 fan :D

This post was edited by AngryBug on May 15 2013 07:50pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 15 2013 11:32pm
tfw kiülök a deákra beszélgetni

egy igénytelen forma érdekes mozgással odajön cigit kérni, jókedvemben adok neki.
leül hozzánk, azt mondja hogy ad egy rajzot cserébe, és elmeséli az életét. Elkezd sírni, komoly könnyekkel hogy meghalt ma reggel az édesanyja, apukája 12 éves koréban, a felesége elhagyta a 4 éves gyerekével együtt, öngyi akar lenni.
Mondom neki hogy az élet szép stb, de nem érdekli. Most mia faszt csináljak szegénnyel sír. Aztán mondja hogy "ugye most tudjátok hogy begogyszereztem magam és ráittam? Hátradőlök és meghalok"
És úgy is tett, hátradőlt és nemtudom mi volt vele de kiakadtak a szememi és merev volt. Hívtam a mentőket, közben jött két rendőr és egy medikus hallgató, megpróbálták oldalra fektetni, néha merev volt a teste mint egy fadarab, néha rángatózott.
Sárgás zöldesen habzott a szája. Aztán kijöttek a rendes mentők, és ők elvitték, de velünk már nem dumáltak, hanem a rendőrökkel. Tőlünk csak megkérdezték a rednőrök h mi történt.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 15 2013 11:34pm
Quote (anyd @ May 16 2013 06:32am)
tfw kiülök a deákra beszélgetni

egy igénytelen forma érdekes mozgással odajön cigit kérni, jókedvemben adok neki.
leül hozzánk, azt mondja hogy ad egy rajzot cserébe, és elmeséli az életét. Elkezd sírni, komoly könnyekkel hogy meghalt ma reggel az édesanyja, apukája 12 éves koréban, a felesége elhagyta a 4 éves gyerekével együtt, öngyi akar lenni.
Mondom neki hogy az élet szép stb, de nem érdekli. Most mia  faszt csináljak szegénnyel sír. Aztán mondja hogy "ugye most tudjátok hogy begogyszereztem magam és ráittam? Hátradőlök és meghalok"
És úgy is tett, hátradőlt és nemtudom mi volt vele de kiakadtak a szememi és merev volt. Hívtam a mentőket, közben jött két rendőr és egy medikus hallgató, megpróbálták oldalra fektetni, néha merev volt a teste mint egy fadarab, néha rángatózott.
Sárgás zöldesen habzott a szája. Aztán kijöttek a rendes mentők, és ők elvitték, de velünk már nem dumáltak, hanem a rendőrökkel. Tőlünk csak megkérdezték a rednőrök h mi történt.


jezusom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1179217931794179517965001Next
Closed New Topic New Poll