d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1179117921793179417952724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Mar 16 2013 12:39pm
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 16 2013 07:37pm)
eppen nincs jobb dolgom.

es ami azt illeti, pont azert van a topic, hogy ezt megtegyem, es meg is fogom tenni, ha meg nem tetszik, hogy nem ertenek veled egyet, akkor nem ertem mi a faszomnak irsz ide.


ja hát szánalmaskodjál csak nyugodtan, szíved joga, igazából már régóta röhögök azon hogy mekkora nyomorék viselkedést adsz elő itt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 16 2013 12:40pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Mar 2013 19:39)
ja hát szánalmaskodjál csak nyugodtan, szíved joga, igazából már régóta röhögök azon hogy mekkora nyomorék viselkedést adsz elő itt


orulok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Mar 16 2013 12:41pm
gecire laggol az mlg stream
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 16 2013 12:48pm
varom a sirast, hogy egy foreigner randfuck nem verte meg az egyik legjobb terrant
na, gyerunk, ki vele.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 16 2013 12:51pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Mar 2013 20:32)
szakertsd meg a jatekot amivel nem is jatszol, pls.



oracle
msc
voidray buff
tempest
carrier buff
dt shrine olcsobb
meg meg van asszem valami csak nem jut eszembe


nincs erről valami normális összefoglaló? A patch logban kurvára nincsenek benne a dolgok. Tudnám, akkor mi a faszért van.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 16 2013 12:52pm
Quote (CyberPunk666 @ 16 Mar 2013 19:51)
nincs erről valami normális összefoglaló? A patch logban kurvára nincsenek benne a dolgok. Tudnám, akkor mi a faszért van.


dunno, nezegesd meg inkabb a help menuben a unitjaitokat, aztan ott latod, ha valami uj, de lehet, hogy sc2.hu-n van valami magyar osszefoglalo, majd megkerdezem.

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 16 2013 12:52pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 16 2013 12:54pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Mar 2013 20:52)
dunno, nezegesd meg inkabb a help menuben a unitjaitokat, aztan ott latod, ha valami uj, de lehet, hogy sc2.hu-n van valami magyar osszefoglalo, majd megkerdezem.


nem kell, hogy magyar legyen, csak annyi a kitétel, hogy egyben legyen kb minden változás. Mint wownál egy fő patch esetében.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 16 2013 12:55pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Mar 2013 19:32)
szakertsd meg a jatekot amivel nem is jatszol, pls.



oracle
msc
voidray buff
tempest
carrier buff
dt shrine olcsobb
meg meg van asszem valami csak nem jut eszembe


halu cast is asszem, lehet vele scoutolni research nélkül?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Mar 16 2013 12:56pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Mar 2013 19:48)
varom a sirast, hogy egy foreigner randfuck nem verte meg az egyik legjobb terrant
na, gyerunk, ki vele.


ez hülye bazdmeg xxd
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Mar 16 2013 12:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 16 2013 07:48pm)
varom a sirast, hogy egy foreigner randfuck nem verte meg az egyik legjobb terrant
na, gyerunk, ki vele.


bőgjél csak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1179117921793179417952724Next
Add Reply New Topic New Poll