d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1178917901791179217935001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 15 2013 05:53am
Quote (lacketto @ May 15 2013 12:45pm)
ez egyébként igaz. ha nem lenne csajom akkor szarszag lenne az egész lakásban mert ilyen illatositosprayt felesleges pénzkidobásnak tartok de mégis nyitott ajtóval a legkényelmesebb szarni.


meg kisolló, lábreszelő, ekcéma krém, és lehetne sorolni reggelig
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 15 2013 05:54am
Quote (Saenchai @ May 15 2013 11:47am)
meg akkor tudod nézni közben a dota streamet


igyis.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 15 2013 05:55am
Quote (lacketto @ 15 May 2013 12:45)
ez egyébként igaz. ha nem lenne csajom akkor szarszag lenne az egész lakásban mert ilyen illatositosprayt felesleges pénzkidobásnak tartok de mégis nyitott ajtóval a legkényelmesebb szarni.


a nyitott ajtós rész nagyon igaz :DD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 15 2013 06:04am
Quote (Inakwo @ May 15 2013 01:55pm)
a nyitott ajtós rész nagyon igaz :DD


én nem tudnék nyitott ajtó mellett szarni :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 15 2013 06:06am
Quote (Saenchai @ May 15 2013 01:04pm)
én nem tudnék nyitott ajtó mellett szarni :(


én se érzem át ezt a feelt, mitől jobb az?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 15 2013 06:11am
Quote (Vismajor @ 15 May 2013 13:06)
én se érzem át ezt a feelt, mitől jobb az?


nem tudom ha nicns itthon senki jobban érzem magam a trónon
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 15 2013 06:26am
Quote (Saenchai @ May 15 2013 12:04pm)
én nem tudnék nyitott ajtó mellett szarni :(


annál nincs rosszabb ha szarás közben valaki beszélgetni akar veled
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 15 2013 06:33am
Quote (lacketto @ 15 May 2013 11:45)
ez egyébként igaz. ha nem lenne csajom akkor szarszag lenne az egész lakásban mert ilyen illatositosprayt felesleges pénzkidobásnak tartok de mégis nyitott ajtóval a legkényelmesebb szarni.


++
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 15 2013 06:34am
Quote (AngryBug @ May 15 2013 02:26pm)
annál nincs rosszabb ha szarás közben valaki beszélgetni akar veled


nálunk régebben divat volt a koliban a szinkronszarás, ami abból állt, hogy 2-3-4 ember összecsapódott, aztán együtt elmentek szarni

szarás közben meg dumálgattak, cigiztek, röhögtek egymás fingásain, stb.



sosem értettem miért annyira kurva jó ez
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 15 2013 06:54am
Quote (Saenchai @ May 15 2013 01:34pm)
nálunk régebben divat volt a koliban a szinkronszarás, ami abból állt, hogy 2-3-4 ember összecsapódott, aztán együtt elmentek szarni

szarás közben meg dumálgattak, cigiztek, röhögtek egymás fingásain, stb.



sosem értettem miért annyira kurva jó ez


iktf
én itthon még a rádiót is néha bekapcsolom, hogy legyen valami zaj, ha hallom a családot a nappaliban beszélni vagy valami
nagyon felbasz, ha nincs nyugalmam trónolás közben. a nyitott ajtónak meg a gondolatától is visszafordul a barna :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1178917901791179217935001Next
Closed New Topic New Poll