Quote (Saenchai @ May 15 2013 01:34pm)
nálunk régebben divat volt a koliban a szinkronszarás, ami abból állt, hogy 2-3-4 ember összecsapódott, aztán együtt elmentek szarni
szarás közben meg dumálgattak, cigiztek, röhögtek egymás fingásain, stb.
sosem értettem miért annyira kurva jó ez
iktf
én itthon még a rádiót is néha bekapcsolom, hogy legyen valami zaj, ha hallom a családot a nappaliban beszélni vagy valami
nagyon felbasz, ha nincs nyugalmam trónolás közben. a nyitott ajtónak meg a gondolatától is visszafordul a barna