☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev
1
178
179
180
181
182
327
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 82877
Replies: 3263
Track Topic
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#1791
Aug 26 2014 02:28am
Quote (Vismajor @ 26 Aug 2014 07:32)
Rrc szoszerint ezt irta csak szamlaszam nelkul
mégse kaptam fg-t
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1792
Aug 26 2014 02:31am
Quote (RRC @ 26 Aug 2014 10:28)
mégse kaptam fg-t
neked hiába nyalna
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1793
Aug 26 2014 03:06am
órák felvéve
tfw erről a smileyról mindig ez jut eszembe:
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#1794
Aug 26 2014 03:10am
Quote (ElCapitano @ 26 Aug 2014 11:06)
órák felvéve
http://i58.tinypic.com/outc0j.jpg
tfw erről a smileyról mindig ez jut eszembe:
http://i61.tinypic.com/2vj2c09.jpg
ez meg mi? Mire jársz te?
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1795
Aug 26 2014 03:11am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Aug 2014 11:10)
ez meg mi? Mire jársz te?
nehéz rájönni
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1796
Aug 26 2014 03:11am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Aug 2014 11:10)
ez meg mi? Mire jársz te?
bölcsészmérnök
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#1797
Aug 26 2014 03:13am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Aug 2014 10:10)
ez meg mi? Mire jársz te?
mcdonalds előkészítő tanfolyam
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#1798
Aug 26 2014 03:18am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Aug 2014 11:13)
mcdonalds előkészítő tanfolyam
Ha bemegyek egy mcdonaldsba és kérek latinul vagy ógörögül egy nagy krumplit, akkor lesz, aki érti és kiszolgálnak?
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#1799
Aug 26 2014 03:20am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Aug 2014 10:18)
Ha bemegyek egy mcdonaldsba és kérek latinul vagy ógörögül egy nagy krumplit, akkor lesz, aki érti és kiszolgálnak?
yy
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1800
Aug 26 2014 03:21am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Aug 2014 11:18)
Ha bemegyek egy mcdonaldsba és kérek latinul vagy ógörögül egy nagy krumplit, akkor lesz, aki érti és kiszolgálnak?
sic est mi frater
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
178
179
180
181
182
327
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact