Quote (TheElderOfTheInternet @ 29 Oct 2010 21:15)
nem rossz arany
vajon mekkora gyakorisaggal ussza meg valaki a warnt mikor kene kapnia

undefined
Elég nagy arányban..
Konkrét példát is tudnák nektek mutatni, de nem kutyulom a kulát..
Quote (Lajo @ 29 Oct 2010 21:01)
csak amire abszolut szukseges, sajnos nincs idom mindenre valaszolni, ha ezt tennem, mast se csinalnek egesz nap (a valasz is valaszt general legtobbszor)
ettol fuggetlenul mindet elolvasom es intezkedek is, ha szukseges
a suspik miatt meg nem tudom minek kell kiborulni, meg ha eppen valamelyik teves is volt, nem marad nyoma... es 99%-ban nem tevesek, az meg hogy nem tetszik hogy mar anyazni meg takarodj-ozni se lehet, nem tud meghatni
lehet itt csinalni a fesztivalt hogy milyen benak meg korruptak vagyunk, de az igaszsag az, hogy 100-bol max. 1-2 warn hibas, tudom, mert eleg jo ralatasom van
OKS. Ha a saját édesanyámat veszem a számra azért is már warn jár?
inb4 suspi