d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1178179180181182197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 29 2010 03:16pm
Quote (ElCapitano @ 29 Oct 2010 23:16)
Sose shotolja le semmi ilyet, én is majdnem rábasztam egyszer. Inkább szard le , ha megússza , megússza van ilyen.


aha
csak engem meg aki kurvára ártatlan hűvösre basznak 22napra?
hát azért a kurva anyámat
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 29 2010 03:18pm
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Oct 2010 23:16)
aha
csak engem meg aki kurvára ártatlan hűvösre basznak 22napra?
hát azért a kurva anyámat


lófaszt vagy ártatlan, nem az a para hogy téged megkúrtak, mindenki tudja hogy nagyon ugranak erre, csak az a para hogy sub0 nem kapott méltó büntetést, felháborító, szánalmas stb. de semmi értelmed mostmár sírni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 29 2010 03:19pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 29 Oct 2010 23:18)
lófaszt vagy ártatlan, nem az a para hogy téged megkúrtak, mindenki tudja hogy nagyon ugranak erre, csak az a para hogy sub0 nem kapott méltó büntetést, felháborító, szánalmas stb. de semmi értelmed mostmár sírni.


értem tehát bűn reportolni azt a kibaszott képet
meg véletlen quoteoltam a fos linkjével együtt amit 2 percre rá ki is editeltem.
pontosan 20 másodpercel azelőtt h elküldtek anyámba(=suspi)
nem is sírnék ennyit miatta ha mittomén 1 nap suspit kaptam volna(warn nélkül ofc)
de azért ez kurvára szánalmas

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 29 2010 03:20pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 29 2010 03:20pm
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Oct 2010 23:19)
értem tehát bűn reportolni azt a kibaszott képet
meg véletlen quoteoltam a fos linkjével együtt amit 2 percre rá ki is editeltem.
pontosan 20 másodpercel azelőtt h elküldtek anyámba
nem is sírnék ennyit miatta ha mittomén 1 nap suspit kaptam volna(warn nélkül ofc)
de azért ez kurvára szánalmas


szerintem meg hagyd abba a sirast es get over it.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 29 2010 03:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Oct 2010 23:19)
értem tehát bűn reportolni azt a kibaszott képet
meg véletlen quoteoltam a fos linkjével együtt amit 2 percre rá ki is editeltem.
pontosan 20 másodpercel azelőtt h elküldtek anyámba(=suspi)
nem is sírnék ennyit miatta ha mittomén 1 nap suspit kaptam volna(warn nélkül ofc)
de azért ez kurvára szánalmas


igen, ez bűn

Quote (Floodban @ 29 Oct 2010 23:20)
szerintem meg hagyd abba a sirast es get over it.


és this
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 29 2010 03:23pm
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Oct 2010 22:19)
értem tehát bűn reportolni azt a kibaszott képet
meg véletlen quoteoltam a fos linkjével együtt amit 2 percre rá ki is editeltem.
pontosan 20 másodpercel azelőtt h elküldtek anyámba(=suspi)
nem is sírnék ennyit miatta ha mittomén 1 nap suspit kaptam volna(warn nélkül ofc)
de azért ez kurvára szánalmas

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 29 2010 03:23pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 29 Oct 2010 23:21)
igen, ez bűn



és this


oké.
viszont ő is kieditelte
de ő meg ténylegesen postolta is
nemértem.
de meg arra megintcsak felhívnám a figyelmet hogyha nem veszem a fáradságot és nem reportolom nem történt volna vele semmi
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 29 2010 03:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Oct 2010 23:23)
oké.
viszont ő is kieditelte
de ő meg ténylegesen postolta is
nemértem.
de meg arra megintcsak felhívnám a figyelmet hogyha nem veszem a fáradságot és nem reportolom nem történt volna vele semmi


nem azért, de értjük, felesleges leírnod még 8x, és mondjuk is hogy igazságtalan volt, de a további sírással csak magadnak ártasz, megérthetnéd végre
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 29 2010 03:27pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 29 Oct 2010 21:15)
nem rossz arany
vajon mekkora gyakorisaggal ussza meg valaki a warnt mikor kene kapnia :o
undefined


Elég nagy arányban..
Konkrét példát is tudnák nektek mutatni, de nem kutyulom a kulát..

Quote (Lajo @ 29 Oct 2010 21:01)
csak amire abszolut szukseges, sajnos nincs idom mindenre valaszolni, ha ezt tennem, mast se csinalnek egesz nap (a valasz is valaszt general legtobbszor)

ettol fuggetlenul mindet elolvasom es intezkedek is, ha szukseges

a suspik miatt meg nem tudom minek kell kiborulni, meg ha eppen valamelyik teves is volt, nem marad nyoma... es 99%-ban nem tevesek, az meg hogy nem tetszik hogy mar anyazni meg takarodj-ozni se lehet, nem tud meghatni

lehet itt csinalni a fesztivalt hogy milyen benak meg korruptak vagyunk, de az igaszsag az, hogy 100-bol max. 1-2 warn hibas, tudom, mert eleg jo ralatasom van


OKS. Ha a saját édesanyámat veszem a számra azért is már warn jár?

inb4 suspi
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 29 2010 03:33pm
Quote (xGurke @ Oct 29 2010 09:42pm)
na szerintem te pont ne sírj a warnok miatt


hat pedig en pont az vagyok, aki minden szarra kap warnt, ugyhogy kusojal
Go Back To Magyar Topic List
Prev1178179180181182197Next
Add Reply New Topic New Poll