d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1178817891790179117922724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 15 2013 11:20am
na, befejeztem én is.

ami tetszett:
- iszonyat jó volt a story, a filmek is nagyon ott voltak, raynorral ez a szerelmi szál nagyon állat
- nekem tetszett a bossfight zurvannal, az fasza volt, meg a többi is egész jó volt
- végre tényleg swarm volt a zerg, mindent asszimilált, folyamatosan változtak az egyésgek is (bár én csak kettőt használtam belőlük, de azért jó volt :DDDD)
- a zene, a légkör, nagyon jó hangulatot csináltak hozzá, sokszor át lehetett érezni kerrigan fájdalmát, dühét, bosszúvágyát.
- matt horner és mira párbeszédei viccesek voltak

ami nem tetszett:
- elsősorban az, hogy brutalon is iszonyatosan könnyű volt. egyszerűen untam a végére, hogy 1a reprod 1a reprod 1a reprod. azért ezt elég nagy baromságnak tartom, hogy így csinálták meg.
- az evolution missziók egy idő után iszonyat unalmasak lettek amiatt, hogy csomó felesleges idő volt.
- dehaka geciocsmány volt, meg a dumájától is agyfaszt kaptam. "must collect essence" - anyádat azt
- a prime zergek kicsit nem illettek bele bele, meg erőltetettnek éreztem

még sokminden van, csak most így nem jut eszembe
összességében nagyon tetszett, kreatívak voltak a srácok, egészen biztosan meg fogom venni a lotv-ot is (bár ez nem tudom, mikor volt kérdés), csak kijöhetne már :DDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 15 2013 12:21pm
Quote (tevetava @ 15 Mar 2013 18:20)
na, befejeztem én is.

ami tetszett:
- iszonyat jó volt a story, a filmek is nagyon ott voltak, raynorral ez a szerelmi szál nagyon állat
- nekem tetszett a bossfight zurvannal, az fasza volt, meg a többi is egész jó volt
- végre tényleg swarm volt a zerg, mindent asszimilált, folyamatosan változtak az egyésgek is (bár én csak kettőt használtam belőlük, de azért jó volt :DDDD)
- a zene, a légkör, nagyon jó hangulatot csináltak hozzá, sokszor át lehetett érezni kerrigan fájdalmát, dühét, bosszúvágyát.
- matt horner és mira párbeszédei viccesek voltak

ami nem tetszett:
- elsősorban az, hogy brutalon is iszonyatosan könnyű volt. egyszerűen untam a végére, hogy 1a reprod 1a reprod 1a reprod. azért ezt elég nagy baromságnak tartom, hogy így csinálták meg.
- az evolution missziók egy idő után iszonyat unalmasak lettek amiatt, hogy csomó felesleges idő volt.
- dehaka geciocsmány volt, meg a dumájától is agyfaszt kaptam. "must collect essence" - anyádat azt
- a prime zergek kicsit nem illettek bele bele, meg erőltetettnek éreztem

még sokminden van, csak most így nem jut eszembe
összességében nagyon tetszett, kreatívak voltak a srácok, egészen biztosan meg fogom venni a lotv-ot is (bár ez nem tudom, mikor volt kérdés), csak kijöhetne már :DDD


prime zergek
prime

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 15 2013 12:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Mar 2013 19:21)
prime zergek
prime

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


fővezér zergek
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 15 2013 03:39pm
4 perce várok ellenfélre hotsban... tuti sokan megvették.. ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 15 2013 04:07pm
Quote (CyberPunk666 @ 15 Mar 2013 22:39)
4 perce várok ellenfélre hotsban... tuti sokan megvették.. ^^


nincsen parod :(
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 15 2013 04:09pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 15 2013 10:39pm)
4 perce várok ellenfélre hotsban... tuti sokan megvették.. ^^


nekem is voltak ilyen erdekesebb que timok meg mikor 2v2-ztem wolban
volt, hogy 10 percig malmozott :thumbsup:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 15 2013 04:50pm
Quote (Taszilo.^ @ 16 Mar 2013 00:09)
nekem is voltak ilyen erdekesebb que timok meg mikor 2v2-ztem wolban
volt, hogy 10 percig malmozott :thumbsup:


7 percnél lenyomtam... Még fel kell töltődnie a dolognak.

Vissza lehet amúgy multiban váltan Wol-ra? (nem néztem meg, szal lehet kiböki a szemem)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 15 2013 06:26pm
Quote (CyberPunk666 @ 15 Mar 2013 22:39)
4 perce várok ellenfélre hotsban... tuti sokan megvették.. ^^


>teamgamere queol
>ebből következtetést von le arról, hogy mennyien vették meg
ishygddt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 15 2013 06:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Mar 2013 01:26)
>teamgamere queol
>ebből következtetést von le arról, hogy mennyien vették meg
ishygddt


Uristen ne teamgameljetek mert attol tenyleg agyfaszt lehet kapni.
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Mar 16 2013 02:53am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 15 2013 11:50pm)
7 percnél lenyomtam... Még fel kell töltődnie a dolognak.

Vissza lehet amúgy multiban váltan Wol-ra? (nem néztem meg, szal lehet kiböki a szemem)


option, gameplay-ben :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1178817891790179117922724Next
Add Reply New Topic New Poll