d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1178717881789179017915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 15 2013 04:04am
Quote (SummertimeClothes @ May 15 2013 12:03pm)
josheide annyira next level hogy mar a hipszterhiressegek se foglalkoztatjak


külföldön él már évek óta, még Juhász sem annyira cool azért, hogy Adubabiba is sztár legyen
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 15 2013 04:05am
Quote (text_killer @ 15 May 2013 11:44)
tfw
>barátnőm édesanyja vendéglátásban dolgozik
>szoktak hozzá járni egyetemisták, vagy abban a korban lévő fiatalok
>zaklatják őt lánya kilétéről
>sőt, be is jelölik facebookon a megkaparintott töredékinformációk alapján
>ez meglehetősen kínos
>ismeretlen időintervallum elteltével ismét megjelennek a helyen
>firtatják, hogy Juhász Marcinak hívják-e a lánya barátját
>igenlő választ kapva felvidulnak és a “netceleb” kifejezést használják
>anyuka megszeppenve és értetlenkedve konstatálja mindezt
>miután a diákokban tudatosul, hogy anyuka nem igazán van tisztában a “internetceleb”, “tumblr” és “cool lista” fogalmakkal, ezért inkább már csak azt a kérdést teszik fel: “egyébként normális?”
>confused.gif


>bemegyek inni cézárba egy tekillát
>jönnek kis sorba emberek (Frici, Soma , Nefelejcs Gergő)
>Sorban kezetfogok mindenkivel
>Jön ki egy magas szőke arc
>bemutatkozok neki
>ő is bemutatkozik
>Birtalan Áron
>top lel

Majdnem olyan mint ha magával Amon Tobinnal találkoztam volna csak szőke, kopaszodó lepukkant kiadásban.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 15 2013 04:06am
Quote (ElCapitano @ May 15 2013 12:05pm)
>bemegyek inni cézárba egy tekillát
>jönnek kis sorba emberek (Frici, Soma , Nefelejcs Gergő)
>Sorban kezetfogok mindenkivel
>Jön ki egy magas szőke arc
>bemutatkozok neki
>ő is bemutatkozik
>Birtalan Áron
>top lel

Majdnem olyan mint ha magával Amon Tobinnal találkoztam volna csak szőke, kopaszodó lepukkant kiadásban.


dem Ede feels


Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
May 15 2013 04:07am
Quote (ElCapitano @ 15 May 2013 11:05)
>bemegyek inni cézárba egy tekillát
>jönnek kis sorba emberek (Frici, Soma , Nefelejcs Gergő)
>Sorban kezetfogok mindenkivel
>Jön ki egy magas szőke arc
>bemutatkozok neki
>ő is bemutatkozik
>Birtalan Áron
>top lel

Majdnem olyan mint ha magával Amon Tobinnal találkoztam volna csak szőke, kopaszodó lepukkant kiadásban.


>Birtalan Áron
>először: http://www.youtube.com/watch?v=ze064Z0MIPA
>utána: http://www.youtube.com/watch?v=Sa74OesRIlc
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 15 2013 04:07am
Quote (text_killer @ 15 May 2013 12:07)


Melóban nemtudom meghallgatni. : (

Amúgy a Képzelt Város remixjét szeretem, kövezzetek meg!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 15 2013 05:21am
>tfw kicserepesedett és kisebesedett a herezacskóm, és kurvára fáj, de nem tudom mitől
>kerestem asszony kézkrémét a pipereszekréynben a fürdőben, de nem találtam, pedig olyan jó lett volna belemasszírozni a golyóimba
>most még egy hétig még biztos gecire fog fájni
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 15 2013 05:28am
Quote (jarabekg @ May 15 2013 12:21pm)
>tfw kicserepesedett és kisebesedett a herezacskóm, és kurvára fáj, de nem tudom mitől
>kerestem asszony kézkrémét a pipereszekréynben a fürdőben, de nem találtam, pedig olyan jó lett volna belemasszírozni a golyóimba
>most még egy hétig még biztos gecire fog fájni


hereelhalás
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 15 2013 05:30am
Quote (jarabekg @ 15 May 2013 12:21)
>tfw kicserepesedett és kisebesedett a herezacskóm, és kurvára fáj, de nem tudom mitől
>kerestem asszony kézkrémét a pipereszekréynben a fürdőben, de nem találtam, pedig olyan jó lett volna belemasszírozni a golyóimba
>most még egy hétig még biztos gecire fog fájni


Tul szoros volt a fullbody latex ruci. Elofordul mindenkivel
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 15 2013 05:30am
Quote (jarabekg @ 15 May 2013 12:21)
>tfw kicserepesedett és kisebesedett a herezacskóm, és kurvára fáj, de nem tudom mitől
>kerestem asszony kézkrémét a pipereszekréynben a fürdőben, de nem találtam, pedig olyan jó lett volna belemasszírozni a golyóimba
>most még egy hétig még biztos gecire fog fájni


wtf man :DDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 15 2013 05:33am
Quote (josheide @ May 15 2013 12:30pm)
Tul szoros volt a fullbody latex ruci. Elofordul mindenkivel


nem az volt a gond, hogy túl szoros volt, hanem elfelejtettem hintőporozni előtte ;D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1178717881789179017915001Next
Closed New Topic New Poll