Quote (text_killer @ 15 May 2013 11:44)
tfw
>barátnőm édesanyja vendéglátásban dolgozik
>szoktak hozzá járni egyetemisták, vagy abban a korban lévő fiatalok
>zaklatják őt lánya kilétéről
>sőt, be is jelölik facebookon a megkaparintott töredékinformációk alapján
>ez meglehetősen kínos
>ismeretlen időintervallum elteltével ismét megjelennek a helyen
>firtatják, hogy Juhász Marcinak hívják-e a lánya barátját
>igenlő választ kapva felvidulnak és a “netceleb” kifejezést használják
>anyuka megszeppenve és értetlenkedve konstatálja mindezt
>miután a diákokban tudatosul, hogy anyuka nem igazán van tisztában a “internetceleb”, “tumblr” és “cool lista” fogalmakkal, ezért inkább már csak azt a kérdést teszik fel: “egyébként normális?”
>confused.gif
>bemegyek inni cézárba egy tekillát
>jönnek kis sorba emberek (Frici, Soma , Nefelejcs Gergő)
>Sorban kezetfogok mindenkivel
>Jön ki egy magas szőke arc
>bemutatkozok neki
>ő is bemutatkozik
>Birtalan Áron
>top lel
Majdnem olyan mint ha magával Amon Tobinnal találkoztam volna csak szőke, kopaszodó lepukkant kiadásban.