Quote (CyberPunk666 @ 29 Jun 2015 21:32)
Ma megint elkezdtem járni angolra... már megint van egy szupercute csaj hahh...
Hárman vagyunk, van egy óvóbácsi (előítéletes vagyok tuti pedo), meg ez a csaj.
Ma az egyik páros feladatnál a csajjal beszéltem, és gondoltam erőt veszek magamon és nem a száját fogom nézni (meg a mellét), hanem belenézek a szemébe. Csak két pillanatra néztem bele, de zavarba jött, vörös lett stb. Láttam a szemében, hogy a D-t akarja.
Fúúú. Miért kell mindig egy ilyen kurvajó csaj minden kibaszott angol csoportba, ahova járok?
Egyébként gusztustalan dolog mások szemébe bámulni, nem értem mi ebben a jó, de az emberek azonnal kapcsolatot kezdenek teremteni veled tőle. Jobban bíznak benned, jobban meg tudod őket győzni, jobban bejössz nekik...
Tiszta idióták.
TLDR majd lesz kép, még nincs.
Szerintem meg baromi termeszetes dolog beszed kozben a szemebe nezni a masiknak. De csak azt bamulni is noobsag y, szaj, orr, ful, szem. Ha hazudik azt latod az orr/fulen, jo mondjuk fulen csak akkor ha oda nyul, szajat akkor nezed, ha valami olyat mond, amire koncentralni kell, meg amikor o beszel, de amikor te beszelsz, akkor erdemes a masik szemebe nezni, mert akkor latod a reakcioit legjobban kb. esetleg neha lepillantasz a testere is, ofc melleit bamulod, etc (amugy meg testbeszed van-e).