Quote (Baleee @ 29 Jun 2015 21:26)
Azert hany mosolyog a kepen lel... Kb 5.
Amugy bal oldalon alulrol a masodik sorban a kis mosolygos hullamos haju cute, meg jobb szelen alulrol a masodik kis fekete demon. :3
Ma megint elkezdtem járni angolra... már megint van egy szupercute csaj hahh...
Hárman vagyunk, van egy óvóbácsi (előítéletes vagyok tuti pedo), meg ez a csaj.
Ma az egyik páros feladatnál a csajjal beszéltem, és gondoltam erőt veszek magamon és nem a száját fogom nézni (meg a mellét), hanem belenézek a szemébe. Csak két pillanatra néztem bele, de zavarba jött, vörös lett stb. Láttam a szemében, hogy a D-t akarja.
Fúúú. Miért kell mindig egy ilyen kurvajó csaj minden kibaszott angol csoportba, ahova járok?
Egyébként gusztustalan dolog mások szemébe bámulni, nem értem mi ebben a jó, de az emberek azonnal kapcsolatot kezdenek teremteni veled tőle. Jobban bíznak benned, jobban meg tudod őket győzni, jobban bejössz nekik...
Tiszta idióták.
TLDR majd lesz kép, még nincs.
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 29 2015 01:32pm