d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1178517861787178817895001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 02:25pm
Quote (Rawen @ 14 May 2013 21:22)
cyka


Хуй? :)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 14 2013 02:25pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 21:17)
Margó, Rita, Gréti, Gréta, stb. Egyiket sem szeretem.



Amik nem a nevemmel kapcsolatosak azokat szeretem. Szotyinak hívnak egyes körökben. :)


дайте мне пожалуйста сто грамм водкa и адно пиво потому что я хочу питы. Я хочу есть шницель c картофелем.

ezt tanultam meg legjobban, meg a достопримечательности szót
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 02:27pm
Quote (Ghostmasterq @ 14 May 2013 21:25)
дайте мне пожалуйста сто грамм водкa и адно пиво потому что я хочу питы. Я хочу есть шницель c  картофелем.

ezt tanultam meg legjobban, meg a достопримечательности szót


A достопримечательности szó osztálytársaim kedvence. Káromkodásként használják. :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2013 03:23pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ May 14 2013 10:07pm)
No.


aztán miért nem?
vagy csak félsz, hogy elcsábítanám tőled, tigris?

csak jelzem, hogy a folt a gatyámon a dákóm izzadtságfoltja


Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 14 2013 03:49pm
a usernév választásodat újbóli nekifutásból nézve, az alma nem esett messze a fájától :D
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,103.11
Trader: Trusted
May 14 2013 04:08pm
Quote (Saenchai @ 14 May 2013 23:23)
aztán miért nem?
vagy csak félsz, hogy elcsábítanám tőled, tigris?

csak jelzem, hogy a folt a gatyámon a dákóm izzadtságfoltja


http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/1254637520077.jpg


xDDD

Rendezzünk futóversenyt, amelynek győztese kiérdemli az említett hölgy kegyeit (inb4 te úgyis elbotasz rezs megszégyenítő falloszodban) :P

This post was edited by RiNGiSpiLeR on May 14 2013 04:10pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 14 2013 04:32pm
tfw jövőhétre 3 vizsgát vettem fel a maradék 4-ből

kedd c++
csütörtök közgáz&jog
péntek fordítóprogramok

hú de megbánom ezt én még
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 14 2013 05:16pm
Quote (Flutter @ May 14 2013 08:39pm)
:hug:

a fanta marketingkommunikaciojarol kell irni 15 oldalt...

3an irjuk
szemfules voltam es mondtam hogy en irom meg az elejet, ami tok konnyu lenne

de meg igy is elegge :wacko:


azert eleg erdekes a tema ^^

emlekszik valaki, hogy itthon mentek-e ilyen reklamok?
http://www.youtube.com/watch?v=WBl81cxHjWA&list=PL4CFB3C6404FBA269
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2013 05:30pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ May 15 2013 12:08am)
xDDD

Rendezzünk futóversenyt, amelynek győztese kiérdemli az említett hölgy kegyeit (inb4 te úgyis elbotasz rezs megszégyenítő falloszodban) :P


nem tudok futni, de 1 fingóversenyben benne lennék

Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 15 2013 02:11am
Quote (Flutter @ 14 May 2013 21:39)
:hug:

a fanta marketingkommunikaciojarol kell irni 15 oldalt...

3an irjuk
szemfules voltam es mondtam hogy en irom meg az elejet, ami tok konnyu lenne

de meg igy is elegge :wacko:


ehhez tudtam volna adni anyagot, tavaly dolgoztam fanta promoban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1178517861787178817895001Next
Closed New Topic New Poll