Quote (Saenchai @ 14 May 2013 23:23)
aztán miért nem?
vagy csak félsz, hogy elcsábítanám tőled, tigris?
csak jelzem, hogy a folt a gatyámon a dákóm izzadtságfoltja
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/1254637520077.jpg
xDDD
Rendezzünk futóversenyt, amelynek győztese kiérdemli az említett hölgy kegyeit (inb4 te úgyis elbotasz rezs megszégyenítő falloszodban)
This post was edited by RiNGiSpiLeR on May 14 2013 04:10pm