d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1178417851786178717885001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 14 2013 02:10pm
Quote (sylke @ 14 May 2013 21:10)
mintha a dota csetet látnám


röhögtem
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 02:11pm
Quote (Ghostmasterq @ 14 May 2013 21:09)
я не говорю хорошо по-русский, я учил русском язык в гимназия.



Na akkor most magyarul: Nem történt semmi csak nem értem, hogy miért kell így beszélni valakivel, akit nem ismersz.

És melyik gimnáziumban tanultál oroszul? ^^
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 14 2013 02:12pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 21:11)
Na akkor most magyarul: Nem történt semmi csak nem értem, hogy miért kell így beszélni valakivel, akit nem ismersz.

És melyik gimnáziumban tanultál oroszul? ^^


ja, nagyjából le tudtam fordítani :)
Karcagon tanultam (inkább csak tanítottak) 4 évig.
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 02:13pm
Quote (Genthor @ 14 May 2013 21:09)
Az eredeti szerintem jobb, én biztos visszaváltoztatnám. :)


Röhögtem.


Nekem teljesen mindegy... A becézéseket viszont nem szeretem. Nem becézve sokkal jobb. :)
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 14 2013 02:14pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 09:13pm)
Nekem teljesen mindegy... A becézéseket viszont nem szeretem. Nem becézve sokkal jobb. :)


hogy lehet a Margarétát becézni? :o
marga, margi?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 14 2013 02:14pm
cpe blyat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2013 02:15pm
Quote (takii @ May 14 2013 08:14pm)
hogy lehet a Margarétát becézni? :o
marga, margi?


aranybogaram
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 02:17pm
Quote (takii @ 14 May 2013 21:14)
hogy lehet a Margarétát becézni? :o
marga, margi?



Margó, Rita, Gréti, Gréta, stb. Egyiket sem szeretem.

Quote (Senee @ 14 May 2013 21:15)
aranybogaram


Amik nem a nevemmel kapcsolatosak azokat szeretem. Szotyinak hívnak egyes körökben. :)

This post was edited by Volvodka on May 14 2013 02:18pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 14 2013 02:21pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 22:17)
Margó, Rita, Gréti, Gréta, stb. Egyiket sem szeretem.



Amik nem a nevemmel kapcsolatosak azokat szeretem. Szotyinak hívnak egyes körökben. :)


davaj davaj vodka sztálin lenin
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 14 2013 02:22pm
Quote (RRC @ 14 May 2013 22:21)
davaj davaj vodka sztálin lenin


cyka
Go Back To Magyar Topic List
Prev1178417851786178717885001Next
Closed New Topic New Poll