Quote (takii @ 14 May 2013 21:14)
hogy lehet a Margarétát becézni?

marga, margi?
Margó, Rita, Gréti, Gréta, stb. Egyiket sem szeretem.
Quote (Senee @ 14 May 2013 21:15)
aranybogaram
Amik nem a nevemmel kapcsolatosak azokat szeretem. Szotyinak hívnak egyes körökben.
This post was edited by Volvodka on May 14 2013 02:18pm