☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
1783
1784
1785
1786
1787
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728453
Replies: 50000
Track Topic
Flutter
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
13,000.00
#17841
May 14 2013 02:03pm
Quote (Vismajor @ May 14 2013 08:52pm)
jó kombó
szinte minden ukrán tud oroszul
sőt, sokan csak oroszul tudnak
Volvodka
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold
:
1,666.69
#17842
May 14 2013 02:03pm
Quote (Saenchai @ 14 May 2013 21:01)
please respond
12-kor óra alatt nn kés.
Volvodka
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold
:
1,666.69
#17843
May 14 2013 02:03pm
Quote (Flutter @ 14 May 2013 21:03)
szinte minden ukrán tud oroszul
sőt, sokan csak oroszul tudnak
Jaja, én is csak megértem az ukránt, de nem beszélem.
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#17844
May 14 2013 02:04pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 10:03pm)
12-kor óra alatt nn kés.
csak a zsebkésem lesz nálam
ha érted mire gondolok
Volvodka
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold
:
1,666.69
#17845
May 14 2013 02:07pm
Quote (Saenchai @ 14 May 2013 21:04)
csak a zsebkésem lesz nálam
ha érted mire gondolok
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/1254637520077.jpg
Na jó, akkor megkérdezem barátomat.
RiNGiSpiLeR
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold
:
22,103.11
Trader:
Trusted
#17846
May 14 2013 02:07pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 22:07)
Na jó, akkor megkérdezem barátomat.
No.
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#17847
May 14 2013 02:09pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 22:00)
Margarita helyett Margaréta lettem.
Nem változott túl sokban.
Az eredeti szerintem jobb, én biztos visszaváltoztatnám.
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 22:03)
12-kor óra alatt nn kés.
Röhögtem.
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#17848
May 14 2013 02:09pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 20:53)
Ничего не случилось, просто я не понемаю, что зачем надо так разговаривать с тем, кого не знаеш.
:
я не говорю хорошо по-русский, я учил русском язык в гимназия.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#17849
May 14 2013 02:10pm
Quote (Ghostmasterq @ May 14 2013 08:09pm)
я не говорю хорошо по-русский, я учил русском язык в гимназия.
mintha a dota csetet látnám
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#17850
May 14 2013 02:10pm
Quote (Genthor @ 14 May 2013 21:09)
Az eredeti szerintem jobb, én biztos visszaváltoztatnám.
Röhögtem.
nekem mindig a koktél vagy a pizza jutna eszembe
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1783
1784
1785
1786
1787
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact