d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1178317841785178617875001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 14 2013 02:03pm
Quote (Vismajor @ May 14 2013 08:52pm)
jó kombó


szinte minden ukrán tud oroszul
sőt, sokan csak oroszul tudnak
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 02:03pm
Quote (Saenchai @ 14 May 2013 21:01)
please respond


12-kor óra alatt nn kés.
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 02:03pm
Quote (Flutter @ 14 May 2013 21:03)
szinte minden ukrán tud oroszul
sőt, sokan csak oroszul tudnak


Jaja, én is csak megértem az ukránt, de nem beszélem. :)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2013 02:04pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 10:03pm)
12-kor óra alatt nn kés.


csak a zsebkésem lesz nálam
ha érted mire gondolok




Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 02:07pm
Quote (Saenchai @ 14 May 2013 21:04)
csak a zsebkésem lesz nálam
ha érted mire gondolok




http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/1254637520077.jpg



Na jó, akkor megkérdezem barátomat.
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,103.11
Trader: Trusted
May 14 2013 02:07pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 22:07)
Na jó, akkor megkérdezem barátomat.


No.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 14 2013 02:09pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 22:00)
Margarita helyett Margaréta lettem. :) Nem változott túl sokban. :D

Az eredeti szerintem jobb, én biztos visszaváltoztatnám. :)

Quote (Volvodka @ 14 May 2013 22:03)
12-kor óra alatt nn kés.

Röhögtem.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 14 2013 02:09pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 20:53)

Ничего не случилось, просто я не понемаю, что зачем надо так разговаривать с тем, кого не знаеш.
:


я не говорю хорошо по-русский, я учил русском язык в гимназия.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2013 02:10pm
Quote (Ghostmasterq @ May 14 2013 08:09pm)
я не говорю хорошо по-русский, я учил русском язык в гимназия.


mintha a dota csetet látnám
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 14 2013 02:10pm
Quote (Genthor @ 14 May 2013 21:09)
Az eredeti szerintem jobb, én biztos visszaváltoztatnám. :)


Röhögtem.


nekem mindig a koktél vagy a pizza jutna eszembe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1178317841785178617875001Next
Closed New Topic New Poll