Quote (Volvodka @ 14 May 2013 21:29)
Ukrajnában születtem, de oroszul beszélek. ^^
Most már értem az orosz feliratos képeket. Eddig azt hittem, hogy magyar vagy.
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 21:53)
Még gimibe járok és tényleg tanulok oroszt, de már gimi előtt is tudtam oroszul.
3 éves koromban nagymamámmal ide költöztünk és azóta itt élek. Tudok magyarul és oroszul is anyanyelvi szinten.
Az egész családom ukrán/orosz tagokból áll. Csak én tudok magyarul ilyen szinten.
Ничего не случилось, просто я не понемаю, что зачем надо так разговаривать с тем, кого не знаеш.
Annak nagyon örülök.

És most már azt is tudom, hogy miért ilyen jó a magyarod.
Btw a neved ukrán maradt miután Mo-ra jöttetek, vagy magyarosítva lett?