d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1178217831784178517865001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 14 2013 01:54pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 08:19pm)
Én is örülök neked. :)




Az lehet, de máskor nem érezhettem, vagy mi? :)







Legyetek olyan szívesek baszogassatok még, hogy nem vagyok magyar. :)


én még arról se tudtam, hogy nem magyar vagy, és hogy nem is itt élsz.
nekem most sincs semmi gondom ezzel (miért is lenne? :wacko: ), és nem is lesz.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 14 2013 01:55pm
Quote (takii @ 14 May 2013 21:54)
én még arról se tudtam, hogy nem magyar vagy, és hogy nem is itt élsz.
nekem most sincs semmi gondom ezzel (miért is lenne?  :wacko: ), és nem is lesz.


Csak ne akarjon itt szavazni lel
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 01:56pm
Quote (takii @ 14 May 2013 20:54)
én még arról se tudtam, hogy nem magyar vagy, és hogy nem is itt élsz.
nekem most sincs semmi gondom ezzel (miért is lenne?  :wacko: ), és nem is lesz.



Budapesten élek. :D Csak Harkovban születtem. :)
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 14 2013 01:57pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 08:56pm)
Budapesten élek. :D Csak Harkovban születtem. :)


ja értem. elnézést :)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2013 01:57pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 09:56pm)
Budapesten élek. :D Csak Harkovban születtem. :)


randizunk?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 14 2013 01:57pm
Quote (Flutter @ 14 May 2013 20:39)
:hug:

a fanta marketingkommunikaciojarol kell irni 15 oldalt...

3an irjuk
szemfules voltam es mondtam hogy en irom meg az elejet, ami tok konnyu lenne

de meg igy is elegge :wacko:


drokok mikrookonomiaja itt :(

mar 4 esszet letudtam az elmult 2 hetben es nem maradt bennem kreativitas
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 14 2013 01:58pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 21:29)
Ukrajnában születtem, de oroszul beszélek. ^^


Most már értem az orosz feliratos képeket. Eddig azt hittem, hogy magyar vagy.


Quote (Volvodka @ 14 May 2013 21:53)
Még gimibe járok és tényleg tanulok oroszt, de már gimi előtt is tudtam oroszul.

3 éves koromban nagymamámmal ide költöztünk és azóta itt élek. Tudok magyarul és oroszul is anyanyelvi szinten.
Az egész családom ukrán/orosz tagokból áll. Csak én tudok magyarul ilyen szinten.



Ничего не случилось, просто я не понемаю, что зачем надо так разговаривать с тем, кого не знаеш.



Annak nagyon örülök.  :rolleyes:


És most már azt is tudom, hogy miért ilyen jó a magyarod.

Btw a neved ukrán maradt miután Mo-ra jöttetek, vagy magyarosítva lett?
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 02:00pm
Quote (Genthor @ 14 May 2013 20:58)
Most már értem az orosz feliratos képeket. Eddig azt hittem, hogy magyar vagy.




És most már azt is tudom, hogy miért ilyen jó a magyarod.

Btw a neved ukrán maradt miután Mo-ra jöttetek, vagy magyarosítva lett?



Margarita helyett Margaréta lettem. :) Nem változott túl sokban. :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 14 2013 02:01pm
Egyszer egy haverom orosz, magyarul alig beszélő faterjával el kellett hitetnem hogy egy arab árus vagyok akivel érgen összeveszett egy nőn, telenfonon. kaptam érte 5ezret
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2013 02:01pm
Quote (Saenchai @ May 14 2013 09:57pm)
randizunk?


please respond
Go Back To Magyar Topic List
Prev1178217831784178517865001Next
Closed New Topic New Poll