d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1178117821783178417855001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2013 01:35pm
az érzés amikor vennél wardot, cdn van és a mapon sincs 1 db se
nézed hogy a mi fasz, majd patrik megszolal hogy ja 3 perce vettem öket, de kidobtam a kezdön

egész nap tudnék ilyeneket postolni
_és 72.2% win ratem van vele_

This post was edited by sylke on May 14 2013 01:36pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2013 01:35pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 07:19pm)
Legyetek olyan szívesek baszogassatok még, hogy nem vagyok magyar. :)


Quote (Volvodka @ May 14 2013 07:29pm)
Ukrajnában születtem, de oroszul beszélek. ^^


:o

én azt hittem csak vmi diplomata iskolaba jarsz es amiatt tanultal oroszt

és mi akkor magyarul tanultal meg???? minek
vagy vmelyik szulo magyar volt és kétnyelvűre neveltek
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 14 2013 01:36pm
tfw beadandot kene irnom, de kurvara nincs kedvem :Wacko:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 14 2013 01:37pm
Quote (Flutter @ 14 May 2013 20:36)
tfw beadandot kene irnom, de kurvara nincs kedvem :Wacko:


keblemre testverem
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 14 2013 01:39pm
Quote (josheide @ May 14 2013 08:37pm)
keblemre testverem


:hug:

a fanta marketingkommunikaciojarol kell irni 15 oldalt...

3an irjuk
szemfules voltam es mondtam hogy en irom meg az elejet, ami tok konnyu lenne

de meg igy is elegge :wacko:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2013 01:41pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 14 2013 01:45pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 20:19)
Én is örülök neked.


Что нового?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 14 2013 01:49pm
Volvodka nekem semmi bajom veled, csak hogy tudd.



ontopic: tfw most csináltam meg egy beadandót, szent pál 1. korintusi levelében szereplő társadalmi helyzetek, korintusiak kérései és pál tevékenysége és válaszai
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 14 2013 01:52pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 08:29pm)
Ukrajnában születtem, de oroszul beszélek. ^^


jó kombó
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 01:53pm
Quote (Senee @ 14 May 2013 20:35)
:o

én azt hittem csak vmi diplomata iskolaba jarsz es amiatt tanultal oroszt

és mi akkor magyarul tanultal meg???? minek
vagy vmelyik szulo magyar volt és kétnyelvűre neveltek


Még gimibe járok és tényleg tanulok oroszt, de már gimi előtt is tudtam oroszul.

3 éves koromban nagymamámmal ide költöztünk és azóta itt élek. Tudok magyarul és oroszul is anyanyelvi szinten.
Az egész családom ukrán/orosz tagokból áll. Csak én tudok magyarul ilyen szinten.

Quote (Ghostmasterq @ 14 May 2013 20:45)
Что нового?


Ничего не случилось, просто я не понемаю, что зачем надо так разговаривать с тем, кого не знаеш.

Quote (anyd @ 14 May 2013 20:49)
Volvodka nekem semmi bajom veled, csak hogy tudd.



ontopic: tfw most csináltam meg egy beadandót, szent pál 1. korintusi levelében szereplő társadalmi helyzetek, korintusiak kérései és pál tevékenysége és válaszai


Annak nagyon örülök. :rolleyes:

This post was edited by Volvodka on May 14 2013 01:55pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1178117821783178417855001Next
Closed New Topic New Poll