Quote (Senee @ 14 May 2013 20:35)

én azt hittem csak vmi diplomata iskolaba jarsz es amiatt tanultal oroszt
és mi akkor magyarul tanultal meg???? minek
vagy vmelyik szulo magyar volt és kétnyelvűre neveltek
Még gimibe járok és tényleg tanulok oroszt, de már gimi előtt is tudtam oroszul.
3 éves koromban nagymamámmal ide költöztünk és azóta itt élek. Tudok magyarul és oroszul is anyanyelvi szinten.
Az egész családom ukrán/orosz tagokból áll. Csak én tudok magyarul ilyen szinten.
Quote (Ghostmasterq @ 14 May 2013 20:45)
Что нового?
Ничего не случилось, просто я не понемаю, что зачем надо так разговаривать с тем, кого не знаеш.
Quote (anyd @ 14 May 2013 20:49)
Volvodka nekem semmi bajom veled, csak hogy tudd.
ontopic: tfw most csináltam meg egy beadandót, szent pál 1. korintusi levelében szereplő társadalmi helyzetek, korintusiak kérései és pál tevékenysége és válaszai
Annak nagyon örülök.
This post was edited by Volvodka on May 14 2013 01:55pm