d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1178017811782178317845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2013 01:27pm
Quote (sylke @ May 14 2013 09:25pm)
tfw patrikkal gémelsz, szinte minden gémet elveszitesz vele
ránézel dota buffra
75% win rate patrikkal
?_?


patrik hekkeli a rencert
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 14 2013 01:27pm
Quote (sylke @ May 14 2013 09:25pm)
tfw patrikkal gémelsz, szinte minden gémet elveszitesz vele
ránézel dota buffra
75% win rate patrikkal
?_?


Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2013 01:28pm
Quote (cowding @ May 14 2013 07:27pm)
http://2.ii.gl/zGrBsL.png


Fulkol 18
72.22%
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 14 2013 01:29pm
Quote (sylke @ May 14 2013 09:28pm)
Fulkol 18
72.22%


all random
darkseer
sose voltam még vele
solo bot chen + chaosknight
carry őzike
mondtam, hogy poezni kellett volna
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 01:29pm
Quote (josheide @ 14 May 2013 20:24)
Akkor mi vagy ?



Ukrajnában születtem, de oroszul beszélek. ^^
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2013 01:30pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 09:29pm)
Ukrajnában születtem, de oroszul beszélek. ^^


nincs kedved jönni dotazni?
jó lenne, ha lenne egy kapcsolatteremtő köztem, és az oroszok között
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2013 01:31pm
Quote (cowding @ May 14 2013 07:29pm)
all random
darkseer
sose voltam még vele
solo bot chen + chaosknight
carry őzike
mondtam, hogy poezni kellett volna


invben vagyok, mondom patriknak rakja rám az ion shellt
rámrakja, futkározik utánam és közben tsen üvölt hogy EZ MOST MÉR JO EZ MOST MÉR JO
ráugrik az enemy patrikra, és annyi aoe van hogy vele együtt én is meghalok
köszöntem a játékot.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2013 01:32pm
Quote (sylke @ May 14 2013 09:31pm)
invben vagyok, mondom patriknak rakja rám az ion shellt
rámrakja, futkározik utánam és közben tsen üvölt hogy EZ MOST MÉR JO EZ MOST MÉR JO
ráugrik az enemy patrikra, és annyi aoe van hogy vele együtt én is meghalok
köszöntem a játékot.


mert te egyből liga szinten kezdted
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 01:33pm
Quote (Saenchai @ 14 May 2013 20:30)
nincs kedved jönni dotazni?
jó lenne, ha lenne egy kapcsolatteremtő köztem, és az oroszok között



Nem játszom ilyenekkel, bocs. :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2013 01:33pm
Quote (Saenchai @ May 14 2013 07:32pm)
mert te egyből liga szinten kezdted


az érzés amikor megölsz egy enemyt, alig van hpd futnál el, DE JÖN PATRIK ÉS MONDJA HOGY FORDULJ VISSZA MEGÖLJÜK
mindketten meghaltunk.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1178017811782178317845001Next
Closed New Topic New Poll