d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1177917801781178217835001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 14 2013 01:02pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 20:01)
"That feel, when" hajnali 4-kor befejezed a házi dolgozatodat.
http://media.tumblr.com/tumblr_lsvelu36ze1qgh859.gif


Давай сука
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2013 01:03pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 07:01pm)
"That feel, when" hajnali 4-kor befejezed a házi dolgozatodat.
http://media.tumblr.com/tumblr_lsvelu36ze1qgh859.gif


még csak este 9 van
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 14 2013 01:03pm
Quote (Senee @ 14 May 2013 20:03)
még csak este 9 van


sziberia masik idozona
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2013 01:10pm
Quote (josheide @ May 14 2013 07:03pm)
sziberia masik idozona


:XD
kint tanulja a kommunizmust
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 01:19pm
Quote (Ghostmasterq @ 14 May 2013 20:02)
Давай сука



Én is örülök neked. :)

Quote (Senee @ 14 May 2013 20:03)
még csak este 9 van



Az lehet, de máskor nem érezhettem, vagy mi? :)

Quote (josheide @ 14 May 2013 20:03)
sziberia masik idozona



Quote (Senee @ 14 May 2013 20:10)
:XD
kint tanulja a kommunizmust



Legyetek olyan szívesek baszogassatok még, hogy nem vagyok magyar. :)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2013 01:22pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 09:19pm)
Én is örülök neked. :)




Az lehet, de máskor nem érezhettem, vagy mi? :)







Legyetek olyan szívesek baszogassatok még, hogy nem vagyok magyar. :)


http://www.youtube.com/watch?v=UkkgzY76B20
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2013 01:23pm
Quote (Volvodka @ May 14 2013 07:19pm)
Én is örülök neked. :)




Az lehet, de máskor nem érezhettem, vagy mi? :)







Legyetek olyan szívesek baszogassatok még, hogy nem vagyok magyar. :)


rus
med or fed
)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 14 2013 01:24pm
Quote (sylke @ 14 May 2013 21:23)
rus
med or fed
)


tfw 2 ember leavel tőletek, marad veled 2 orosz akik nem tudnak angolul, abból az egyik vesz 2 ult orbot meg 1 claymoret sniperre de azért megnyeritek a gamet

This post was edited by Rawen on May 14 2013 01:24pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 14 2013 01:24pm
Quote (Volvodka @ 14 May 2013 20:19)
Én is örülök neked. :)




Az lehet, de máskor nem érezhettem, vagy mi? :)







Legyetek olyan szívesek baszogassatok még, hogy nem vagyok magyar. :)


Akkor mi vagy ?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2013 01:25pm
Quote (Rawen @ May 14 2013 07:24pm)
tfw 2 ember leavel tőletek, marad veled 2 orosz akik nem tudnak angolul, abból az egyik vesz 2 ult orbot meg 1 claymore sniperre de azért megnyeritek a gamet


tfw patrikkal gémelsz, szinte minden gémet elveszitesz vele
ránézel dota buffra
75% win rate patrikkal
?_?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1177917801781178217835001Next
Closed New Topic New Poll