Quote (Ghostmasterq @ 14 May 2013 20:02)
Давай сука
Én is örülök neked.

Quote (Senee @ 14 May 2013 20:03)
még csak este 9 van
Az lehet, de máskor nem érezhettem, vagy mi?

Quote (josheide @ 14 May 2013 20:03)
sziberia masik idozona
Quote (Senee @ 14 May 2013 20:10)
:XD
kint tanulja a kommunizmust
Legyetek olyan szívesek baszogassatok még, hogy nem vagyok magyar.
