d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1177917801781178217831856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 31 2015 02:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 May 2015 08:23)
úgy van beállítva a kép, meg kicsit amúgyis nagyobb mint a jobb, de newsflash, senki sem tökéletesen szimmetrikus


Szerintem meg csak simán 5 mérettel nagyobb az egyik melle. Nem egy szép látvány :s
még a hasa se kockás...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 31 2015 04:37am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 1 2015 04:07pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2015 05:44am
Quote (fahrii @ 31 May 2015 10:47)
Szerintem meg csak simán 5 mérettel nagyobb az egyik melle. Nem egy szép látvány :s
még a hasa se kockás...


jó hát te meleg vagy fári :S
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 2 2015 01:29pm
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jun 2015 13:44)
jó hát te meleg vagy fári :S


sztem elég top tier a csaj, még a felemás mellével is.
Nézud azt az arcod geciiiii, ahogy beteríti...
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 2 2015 01:55pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 2 2015 08:29pm)
sztem elég top tier a csaj, még a felemás mellével is.
Nézud azt az arcod geciiiii, ahogy beteríti...


en szazszor inkabb a felette levot valasztanam
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 2 2015 02:00pm
Quote (Taszilo.^ @ 2 Jun 2015 21:55)
en szazszor inkabb a felette levot valasztanam


az is kurvajó
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Jun 2 2015 02:51pm
Quote (Taszilo.^ @ 2 Jun 2015 20:55)
en szazszor inkabb a felette levot valasztanam


++
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Jun 3 2015 02:05am


Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Jun 3 2015 02:06am


Go Back To Magyar Topic List
Prev1177917801781178217831856Next
Add Reply New Topic New Poll