d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11771781791801814683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 2 2012 10:31am
Quote (meatyowllegs @ Oct 2 2012 04:04pm)
http://4.imgland.net/52aWOms.png
az assistok számát meg a teamet is érdemes

http://3.imgland.net/GyupUst.png
aha, mai legjobb gamem, imadok 4 orosszal egy teambe kerülni : D


veled együtt már 5 orosz
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 2 2012 12:22pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 2 2012 03:47pm)
Szerintem csak feltankolnak elöre az emberek release elött.


release után mi hasznát veszik?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Oct 2 2012 02:34pm
próbálgattam ezt a meepot botok ellen
amúgy felüdülés volt botokkal játszani, vesznek wardot meg couriert, mondják/írják a misst/pusht/ganket, mellettem lévő dazzle meg nem lopta a lasthiteket hanem harrasolt meg healelt

nade visszatérve
ez gecijó hero, ha valaki megtanul vele játszani
de ezt szerintem kínaiaknak találták ki
lehet van gyorsabb megoldás is, de ez így elég brutál:
ki kell választani a 3 "ultis" meepot
---
W
klikk
TAB
W
klikk
TAB
W
klikk
main meepo kiválasztása
blink dagger kiválasztása
klikk
---
utána a main meepoval is kéne tolni a W spellt + el kell kezdeni dobálni a hálókat
két szaggatott vonal közötti résznek (11 action) 1.5 sec alatt kell megtörténnie, ami nem annyira könnyű szerintem

amikor összejön akkor nagyon fasza, lett is egy triplekillem így
de ha elbaszom, akkor tök nehéz kimenteni a lowhp-s meepot a fightból :C

namindegy, gyakorlás teszi a mestert!
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 2 2012 04:21pm

axe

pa

Teljesen más ez mint a Dota1. :(
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 2 2012 04:58pm

:mellow:
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 3 2012 01:53pm

8d
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 3 2012 02:51pm
n értem amúgy mér nem mutatja a win / loset a profilban : ( csak a wint írja mint a noobligáknál scben
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2012 03:35pm
http://dev.dota2.com/showthread.php?t=57085
Na akkor mostantól mehet majd a sírás a balance miatt mert eddig leszartátok gondolom.
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Oct 3 2012 03:52pm
Quote (Rawen @ 3 Oct 2012 23:35)
http://dev.dota2.com/showthread.php?t=57085
Na akkor mostantól mehet majd a sírás a balance miatt mert eddig leszartátok gondolom.

inb4 4.2 agi gain PL
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2012 03:55pm
Quote (Sup3RN0Va @ 3 Oct 2012 23:52)
inb4 4.2 agi gain PL


Ugyanolyan 0 marad mint volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11771781791801814683Next
Add Reply New Topic New Poll