próbálgattam ezt a meepot botok ellen
amúgy felüdülés volt botokkal játszani, vesznek wardot meg couriert, mondják/írják a misst/pusht/ganket, mellettem lévő dazzle meg nem lopta a lasthiteket hanem harrasolt meg healelt
nade visszatérve
ez gecijó hero, ha valaki megtanul vele játszani
de ezt szerintem kínaiaknak találták ki
lehet van gyorsabb megoldás is, de ez így elég brutál:
ki kell választani a 3 "ultis" meepot
---
W
klikk
TAB
W
klikk
TAB
W
klikk
main meepo kiválasztása
blink dagger kiválasztása
klikk
---
utána a main meepoval is kéne tolni a W spellt + el kell kezdeni dobálni a hálókat
két szaggatott vonal közötti résznek (11 action) 1.5 sec alatt kell megtörténnie, ami nem annyira könnyű szerintem
amikor összejön akkor nagyon fasza, lett is egy triplekillem így
de ha elbaszom, akkor tök nehéz kimenteni a lowhp-s meepot a fightból :C
namindegy, gyakorlás teszi a mestert!