d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1177817791780178117825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 14 2013 06:03am
Quote (sylke @ 14 May 2013 12:03)
stefania here

ha ezt látná anarkin, itt hüledezne hogy ilyet ember nem is képes fözni


8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


En csinaltam egy jo kis fustolt csulkos, tejfolos, tarkabablevest. Zalaba szoktak igy, pure bab, semmi mas bele, marmint krumpli meg hasonlok, aztan tejfolos habarast neki. Meg sutottem ki parezer palacsintat es mogyorokrem, ribizli lekvar, oszibarack lekvar, citromhejas turo, meg csipke lekvar random valtogatva kozejuk, felrakva 'tortanak', Aztan ra vanilia puding + csoki ontet megy meg, ha kicsit kihult. Szerencsere a csokikrem etcsokibol van,a tobbibe meg alig van cukor, szal elnyomja a mogyorokrem geciedes izet. : DDD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 14 2013 06:04am
tfw

iszok 2 korty energiaitalt
5 perccel később már rajtam van a szarós görcsölős hasfájás
elmegyek wc-re
kulázok egy hatalmasat
kb. egyből elmúlik a hasfájás, lelkemben nyugalom honol


arcom

Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 14 2013 07:43am
Quote (Saenchai @ May 14 2013 01:04pm)
tfw

iszok 2 korty energiaitalt
5 perccel később már rajtam van a szarós görcsölős hasfájás
elmegyek wc-re
kulázok egy hatalmasat
kb. egyből elmúlik a hasfájás, lelkemben nyugalom honol


arcom

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/537/084/43d.gif


röhögök
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 14 2013 08:03am
>sikerült a jogi ismeretek kettesre, de a mai mértek elővizsgám nem, vegyes érzelmek.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 14 2013 08:15am
Quote (CyberPunk666 @ 14 May 2013 15:03)
>sikerült a jogi ismeretek kettesre, de a mai mértek elővizsgám nem, vegyes érzelmek.


nekem még egy vizsgám lesz juniusban kémia és minőségbiztonság meg egy ZH-m termelésmenedzsmentből juni 1-én és kész

egész jol haladok a sulival jo eredményekkel

most elvileg lesz valami Kooperatív képzés is amit sikerül elérnem ugy hogy jo
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 14 2013 12:36pm
>tfw mondom venni kell kenyeret, az utolsó 1 fontomat elköltöm rá + veszek valami kekszet vagy franc tudja
>csak a biztonság kedvéért megnézem a kártyámat hátha rajta van már a cipőm ára
>igen
>fuckyeah, eszek jövőhéten


>fel kell töltenem az bérletem holnapra
>mondom neki, csak buszra, és holnaptól
>mától aktiválja
hát a kurva anyádat

>itthon hagytam a telóm, és hívott valaki

This post was edited by Ghostmasterq on May 14 2013 12:36pm
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 14 2013 12:41pm
tfw húdeizgi mindjárt reset 8D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 14 2013 12:44pm
Quote (Ghostmasterq @ 14 May 2013 19:36)
>tfw mondom venni kell kenyeret, az utolsó 1 fontomat elköltöm rá + veszek valami kekszet vagy franc tudja
>csak a biztonság kedvéért megnézem a kártyámat hátha rajta van már a cipőm ára
>igen
>fuckyeah, eszek jövőhéten


>fel kell töltenem az bérletem holnapra
>mondom neki, csak buszra, és holnaptól
>mától aktiválja
hát a kurva anyádat

>itthon hagytam a telóm, és hívott valaki


nem en voltam
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 14 2013 12:53pm
Quote (josheide @ 14 May 2013 19:44)
nem en voltam


a másik melóhelyről hívott az ismerős, hogy mi va velem eltűntem, elvileg nyílik egy új műszak, és sorra veszik fel az embereket
meg azt is mondta,hogy ő mondta,hogy minden nap menjek be oda, és érdeklődjek
ilyenre nem emlékszek, azóta már fizetést is kaptam volna
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 14 2013 01:01pm
"That feel, when" hajnali 4-kor befejezed a házi dolgozatodat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1177817791780178117825001Next
Closed New Topic New Poll