Quote (sylke @ 14 May 2013 12:03)
stefania here
ha ezt látná anarkin, itt hüledezne hogy ilyet ember nem is képes fözni
8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
En csinaltam egy jo kis fustolt csulkos, tejfolos, tarkabablevest. Zalaba szoktak igy, pure bab, semmi mas bele, marmint krumpli meg hasonlok, aztan tejfolos habarast neki. Meg sutottem ki parezer palacsintat es mogyorokrem, ribizli lekvar, oszibarack lekvar, citromhejas turo, meg csipke lekvar random valtogatva kozejuk, felrakva 'tortanak', Aztan ra vanilia puding + csoki ontet megy meg, ha kicsit kihult. Szerencsere a csokikrem etcsokibol van,a tobbibe meg alig van cukor, szal elnyomja a mogyorokrem geciedes izet. : DDD