d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1177617771778177917805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2013 01:44pm
Quote (Saenchai @ 13 May 2013 21:40)
hát azért 1 szopásért elég vészes a 14k


de gurke szája luxusprostikat is megszégyenít... igazi sarki kurva szopása van
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 13 2013 02:07pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 May 2013 21:44)
de gurke szája luxusprostikat is megszégyenít... igazi sarki kurva szopása van


Csak vigyazni kell, hogy ne legyen reszeg, mert akkor fogaz.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 13 2013 02:25pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 May 2013 18:56)
biztos 4 milliót költött részvényekre egy egyetemista...


örököltem már annál többet is.
éppen költhettem volna részvényekre is.
(és még csak gimi elején jártam)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 13 2013 02:28pm
Quote (TassassinHc @ 13 May 2013 21:25)
örököltem már annál többet is.
éppen költhettem volna részvényekre is.
(és még csak gimi elején jártam)


De szerencsere a szektadnak adtad es megvaltottad az utad a Nirvanaba!
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 13 2013 03:47pm
Quote (josheide @ 13 May 2013 21:28)
De szerencsere a szektadnak adtad es megvaltottad az utad a Nirvanaba!


az egy másik vonal...

amúgy meg nem.
túlnyomó részt anyámnak adtam, hogy folytathassa a ház építését.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 13 2013 03:48pm
Quote (josheide @ May 13 2013 09:28pm)
De szerencsere a szektadnak adtad es megvaltottad az utad a Nirvanaba!


akkor akár fejbe is lőhetné magát, ahogy azt a Nirvanaban szokás
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 13 2013 04:05pm
tfw nem találod a beállítást az autóra és gecire szenvedsz a köridőért :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 13 2013 05:04pm
Quote (TassassinHc @ 13 May 2013 19:50)
remélem, legalább 1000 db-on ülsz.
vagy még sokkal, sokkal több darabon.


nem robbantottam bankot lol
meg reszvenybe amugy sem tennem az osszes penzem, van kb 90 db, a tobbi foldben (allamkotvenyben volt egy joideig de az most erosen nn xD)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 14 2013 12:48am
tfw amennyire álmos, kimerült vagy annyira nem tudtál éjszaka aludni
tfw kinőtted az összes cuccod + nincs bennt a koliba semmi hosszú ruhám és kb úgy nézek ki mint egy igénytelen szardarab
Go Back To Magyar Topic List
Prev1177617771778177917805001Next
Closed New Topic New Poll