d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1177517761777177817795001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 13 2013 12:23pm
>epikusan szól az új fülesem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2013 12:27pm
>tfw a holnapi elővizsga nem fog sikerülni, mert már zsibbad a fejem a sok blokkvázlattól.. :(, de azért megpróbálom, hiszen ingyen lehetőség.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 13 2013 12:27pm
Quote (Nerz8 @ 13 May 2013 20:23)
>epikusan szól az új fülesem


milyen vettél?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 13 2013 12:29pm
Quote (RRC @ 13 May 2013 20:27)
milyen vettél?


milyet*

fasza, hogy nem tudok editelni
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 13 2013 12:29pm
Quote (RRC @ 13 May 2013 18:27)
milyen vettél?




sennheiser hd 419
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 13 2013 12:33pm
Quote (Nerz8 @ 13 May 2013 20:29)
http://www.netdepo.hu/upload_files/hd_419.jpg

sennheiser hd 419


A senik jokat gyartanak, anno mi ilyen 150-200k-s mikrofonokkal, stb dolgoztunk, eleg eleg prok voltak, sosem volt veluk baj, pedig a sok noob odabaszta oket mindenhez kb, mert nem fogtak fel, hogy milyen kurva draga.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 13 2013 01:16pm
Quote (Nerz8 @ May 13 2013 06:29pm)
http://www.netdepo.hu/upload_files/hd_419.jpg

sennheiser hd 419


faszt szopnék egy ilyenért
vedd célzásnak
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 13 2013 01:38pm
Quote (xGurke @ 13 May 2013 19:16)
faszt szopnék egy ilyenért
vedd célzásnak


árban imo egyáltalán nem vészes, 14k
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2013 01:40pm
Quote (Nerz8 @ May 13 2013 09:38pm)
árban imo egyáltalán nem vészes, 14k


hát azért 1 szopásért elég vészes a 14k
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 13 2013 01:41pm
Quote (Saenchai @ 13 May 2013 19:40)
hát azért 1 szopásért elég vészes a 14k


nem olcsó a tarifa, hát na.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1177517761777177817795001Next
Closed New Topic New Poll