Quote (Nerz8 @ 13 May 2013 20:29)
http://www.netdepo.hu/upload_files/hd_419.jpg
sennheiser hd 419
A senik jokat gyartanak, anno mi ilyen 150-200k-s mikrofonokkal, stb dolgoztunk, eleg eleg prok voltak, sosem volt veluk baj, pedig a sok noob odabaszta oket mindenhez kb, mert nem fogtak fel, hogy milyen kurva draga.