d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1177417751776177717785001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 13 2013 08:52am
Quote (cowding @ May 13 2013 02:51pm)
> mi nem


> 8-10 órát
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 13 2013 08:53am
Quote (xGurke @ May 13 2013 04:52pm)
> 8-10 órát


utánagondoltam, csak nem érdekelt annyira, hogy editeljem
5-6 azért nem olyan extrém eset és imo az is elég

This post was edited by cowding on May 13 2013 08:53am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2013 08:54am
Nekem nem műthető a szemhibám :(

This post was edited by CyberPunk666 on May 13 2013 08:54am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 13 2013 09:10am
Quote (xGurke @ 13 May 2013 16:45)
jó lesz 2x1 hónapig napszemüvegben mászkálni és azon parázni, hogy ha erősebb fény éri a szemed, akkor akár meg is vakulhatsz

azt se tudom miről beszélek, csak hallottam valami szemműtétes storyt fél füllel félig és gondoltam hozzáfűzök valami random bullshitet


ja, ha a régebbi módszerrel csinálják akkor szopás, de lehet választani
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 13 2013 09:17am
tfw

http://www.portfolio.hu/chart.php?h=BET&i=0&s=15&d=1&t=OTP&_=1368457305

alakul :')

This post was edited by fahrii on May 13 2013 09:17am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 13 2013 09:25am
Quote (fahrii @ 13 May 2013 16:17)
tfw

http://www.portfolio.hu/chart.php?h=BET&i=0&s=15&d=1&t=OTP&_=1368457305

alakul :')


hol szálltál be?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 13 2013 10:06am
Quote (TassassinHc @ 13 May 2013 17:25)
hol szálltál be?


4000 ft óta csak ülök a részvényeimen, mostanában eléggé erősödik az otp, kivárok
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 13 2013 11:50am
Quote (fahrii @ 13 May 2013 17:06)
4000 ft óta csak ülök a részvényeimen, mostanában eléggé erősödik az otp, kivárok


remélem, legalább 1000 db-on ülsz.
vagy még sokkal, sokkal több darabon.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 13 2013 11:53am
Quote (TassassinHc @ May 13 2013 06:50pm)
remélem, legalább 1000 db-on ülsz.
vagy még sokkal, sokkal több darabon.


ne nyalizz te fikadarab
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2013 11:56am
Quote (TassassinHc @ 13 May 2013 19:50)
remélem, legalább 1000 db-on ülsz.
vagy még sokkal, sokkal több darabon.


biztos 4 milliót költött részvényekre egy egyetemista...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1177417751776177717785001Next
Closed New Topic New Poll