d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1177317741775177617775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2013 06:38am
Quote (jarabekg @ May 13 2013 02:34pm)
le is ment a pocsod 12 centirol 8 centire


7 User(s) are reading this topic (2 Guests and 1 Anonymous): Saenchai, Cpt_Ghost, anyd, text_killer


:((((((((
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 13 2013 06:41am
Quote (Saenchai @ May 13 2013 01:38pm)
7 User(s) are reading this topic (2 Guests and 1 Anonymous): Saenchai, Cpt_Ghost, anyd, text_killer


:((((((((


te úgy is a köcsög vagy kettőnk közül
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2013 06:42am
Quote (anyd @ May 13 2013 02:41pm)
te úgy is a köcsög vagy kettőnk közül


yy, rólam terjengett bugyis kép szerte a neten
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 13 2013 06:42am
Quote (Saenchai @ May 13 2013 01:42pm)
yy, rólam terjengett bugyis kép szerte a neten


csak dominanciából
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 13 2013 08:44am
Quote (Anarkin @ 13 May 2013 13:07)
4? az semmi :D

tesóm feleségének 9, ofőmnek 14 volt

nekem is 4-es és 4.25-ös a kontaktlencsém meg a szemüvegem (azt itthon használom), már vagy 10 éve beállt erre (sőt 1x még javult is), és én se engedném a műtétet, pedig tök olcsó (ha azt nézzük hogy mennyi idő alatt hozza vissza a kontaktlencse árát pl)


mi a faszért nem?



én most gyűjtök szemműtétre, valszeg nyár közepe/vége fele meg is lesz rá a kess és olyan gyorsan műttetem meg a szemem, amilyen gyorsan csak lehet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 13 2013 08:45am
Quote (TouchCow @ May 13 2013 02:44pm)
mi a faszért nem?



én most gyűjtök szemműtétre, valszeg nyár közepe/vége fele meg is lesz rá a kess és olyan gyorsan műttetem meg a szemem, amilyen gyorsan csak lehet


jó lesz 2x1 hónapig napszemüvegben mászkálni és azon parázni, hogy ha erősebb fény éri a szemed, akkor akár meg is vakulhatsz

azt se tudom miről beszélek, csak hallottam valami szemműtétes storyt fél füllel félig és gondoltam hozzáfűzök valami random bullshitet

This post was edited by xGurke on May 13 2013 08:46am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 13 2013 08:50am
Quote (xGurke @ 13 May 2013 16:45)
jó lesz 2x1 hónapig napszemüvegben mászkálni és azon parázni, hogy ha erősebb fény éri a szemed, akkor akár meg is vakulhatsz


ki volt az az idióta, aki elhitette ezt veled?


4-5 haverom műtette meg a szemét, mindannyiuknak tökéletes lett a látásuk és csak 2-3 napig kellett a napszemüveg, fájdalmuk se nagyon volt
egyik haveromnak az anyja is megműtette, neki 1 hétig égett egy kicsit a szeme mögött, de ő is azt mondta, hogy egyáltalán nem volt vészes

azoknak volt max ilyen szar élményük a műtéttel kapcs., akik több, mint 10 éve csináltatták meg, azóta jócskán kiforrott ez a technológia


Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 13 2013 08:50am
Quote (TouchCow @ 13 May 2013 15:44)
mi a faszért nem?



én most gyűjtök szemműtétre, valszeg nyár közepe/vége fele meg is lesz rá a kess és olyan gyorsan műttetem meg a szemem, amilyen gyorsan csak lehet


Kolléga nemrég esett át ilyen lézeres szemműtéten, ő szenved rendesen, már kb 2 hónapja (vörös, száraz szem, fáj is neki kicsit), de nála az is rájátszik, hogy napi 8-10 órát tölt monitor előtt.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 13 2013 08:51am
Quote (ace07 @ 13 May 2013 16:50)
Kolléga nemrég esett át ilyen lézeres szemműtéten, ő szenved rendesen, már kb 2 hónapja (vörös, száraz szem, fáj is neki kicsit), de nála az is rájátszik, hogy napi 8-10 órát tölt monitor előtt.


nekem műtét nélkül is fáj a szemem ennyi kockulás után.

This post was edited by TouchCow on May 13 2013 08:52am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 13 2013 08:51am
Quote (ace07 @ May 13 2013 04:50pm)
Kolléga nemrég esett át ilyen lézeres szemműtéten, ő szenved rendesen, már kb 2 hónapja (vörös, száraz szem, fáj is neki kicsit), de nála az is rájátszik, hogy napi 8-10 órát tölt monitor előtt.


> mi nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1177317741775177617775001Next
Closed New Topic New Poll