Quote (RRC @ 13 May 2013 12:58)
én se szerettem, de megérte, mivel utáltam folyton a kontaktlencsével baszkodni + szemüveget hordani itthon
a műtét kellemetlen, utána volt rossz nagyon, napszemüvegben jártam otthon pár napig, meg az első nap védőszemüvegben kell aludnod
egyik ismerősöm szemtornázott.
fél év alatt -4,5 dp-ről -1.0 dp-re lement.
a köv félévben pedig letette teljesen a szemüveget.
szomorú, hogy ennek ellenére sem csinálom a szemtornát, mert baszok rendesen beosztani az időmet.
napi 6 * 10 perc, kb.