d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1177217731774177517765001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 13 2013 05:49am
Quote (Saenchai @ May 13 2013 11:18am)
mi a baj a műtéttel?


letörném a kezét annak aki hozzányulna a szememhez
valamiért nagyon, nagyon nem szeretem ha a szemem felé nyulnak
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 13 2013 05:55am
Quote (sylke @ 13 May 2013 12:49)
letörném a kezét annak aki hozzányulna a szememhez
valamiért nagyon, nagyon nem szeretem ha a szemem felé nyulnak


de te semmit sem szeretsz amúgy sem

én szívesen megműttetném a szemem, de nincs $ :(
de jó lenne ha mind2 szememmel látnék
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 13 2013 05:58am
Quote (sylke @ 13 May 2013 13:49)
letörném a kezét annak aki hozzányulna a szememhez
valamiért nagyon, nagyon nem szeretem ha a szemem felé nyulnak


én se szerettem, de megérte, mivel utáltam folyton a kontaktlencsével baszkodni + szemüveget hordani itthon

a műtét kellemetlen, utána volt rossz nagyon, napszemüvegben jártam otthon pár napig, meg az első nap védőszemüvegben kell aludnod
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 13 2013 06:15am
Quote (RRC @ May 13 2013 11:58am)
én se szerettem, de megérte, mivel utáltam folyton a kontaktlencsével baszkodni + szemüveget hordani itthon

a műtét kellemetlen, utána volt rossz nagyon, napszemüvegben jártam otthon pár napig, meg az első nap védőszemüvegben kell aludnod


és ez arra is jo ha valakinek nagyon fényérzékeny a szeme?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 13 2013 06:24am
Quote (RRC @ 13 May 2013 12:58)
én se szerettem, de megérte, mivel utáltam folyton a kontaktlencsével baszkodni + szemüveget hordani itthon

a műtét kellemetlen, utána volt rossz nagyon, napszemüvegben jártam otthon pár napig, meg az első nap védőszemüvegben kell aludnod


egyik ismerősöm szemtornázott.
fél év alatt -4,5 dp-ről -1.0 dp-re lement.
a köv félévben pedig letette teljesen a szemüveget.


szomorú, hogy ennek ellenére sem csinálom a szemtornát, mert baszok rendesen beosztani az időmet.
napi 6 * 10 perc, kb.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2013 06:25am
Quote (TassassinHc @ May 13 2013 02:24pm)
egyik ismerősöm szemtornázott.
fél év alatt -4,5 dp-ről -1.0 dp-re lement.
a köv félévben pedig letette teljesen a szemüveget.


szomorú, hogy ennek ellenére sem csinálom a szemtornát, mert baszok rendesen beosztani az időmet.
napi 6 * 10 perc, kb.


én intim tornázni szoktam
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 13 2013 06:26am
Quote (Saenchai @ May 13 2013 01:25pm)
én intim tornázni szoktam


Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 13 2013 06:30am
Quote (Saenchai @ 13 May 2013 13:25)
én intim tornázni szoktam


joke^2



tfw tegnap délelőtt feladta a telefonom és mostanra tudtam rendbe hozni.
csomó e-mail, csomó sms és nem fogadott hívás.

1,5 óra alatt hoztam be a lemaradást.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2013 06:33am
Quote (TassassinHc @ May 13 2013 02:30pm)
joke^2



tfw tegnap délelőtt feladta a telefonom és mostanra tudtam rendbe hozni.
csomó e-mail, csomó sms és nem fogadott hívás.

1,5 óra alatt hoztam be a lemaradást.


lel
tolok 1 tass poént, erre tass leszólja



mi történik a világban
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 13 2013 06:34am
Quote (Saenchai @ May 13 2013 01:25pm)
én intim tornázni szoktam


le is ment a pocsod 12 centirol 8 centire
Go Back To Magyar Topic List
Prev1177217731774177517765001Next
Closed New Topic New Poll