d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1177117721773177417755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 13 2013 03:41am
Quote (sylke @ 13 May 2013 10:16)
tfw kész a szemüvegem ÉS VÉGRE LÁTOK


ismerős.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 13 2013 03:48am
Quote (Psyclon @ 13 May 2013 11:41)
ismerős.


tfw 2 éve megműtötték a szemem és nem kell kurva szemüveg
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 13 2013 03:59am
Quote (RRC @ May 13 2013 09:48am)
tfw 2 éve megműtötték a szemem és nem kell kurva szemüveg


hát én kikurt isten hogy senkinek nem engedném hogy hozzányuljon a szememhez
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 13 2013 04:02am
Quote (sylke @ 13 May 2013 11:59)
hát én kikurt isten hogy senkinek nem engedném hogy hozzányuljon a szememhez


Majd ha te is ~ 4 dioptrianal tartasz, akkor mar kivanni fogod, hogy inkabb megmutsek. : D Osszel sztem en is muttetem. :C
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
May 13 2013 04:03am
tfw

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 13 2013 04:05am
Quote (text_killer @ 13 May 2013 12:03)
tfw

http://24.media.tumblr.com/9eb68dda2dfea2ce6cdad4efa3826e1a/tumblr_mmd4z4AL5b1qj4d91o1_250.jpg


-1

Ez mar tul mainstream igy nekem. :(
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
May 13 2013 04:21am
Quote (Baleee @ 13 May 2013 11:05)
-1

Ez mar tul mainstream igy nekem. :(


a printscreent pár napja toltam, azóta már 2026 van úgyhogy :(((((((((((((((((
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 13 2013 05:07am
Quote (Baleee @ 13 May 2013 12:02)
Majd ha te is ~ 4 dioptrianal tartasz, akkor mar kivanni fogod, hogy inkabb megmutsek. : D Osszel sztem en is muttetem. :C


4? az semmi :D

tesóm feleségének 9, ofőmnek 14 volt

nekem is 4-es és 4.25-ös a kontaktlencsém meg a szemüvegem (azt itthon használom), már vagy 10 éve beállt erre (sőt 1x még javult is), és én se engedném a műtétet, pedig tök olcsó (ha azt nézzük hogy mennyi idő alatt hozza vissza a kontaktlencse árát pl)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2013 05:18am
Quote (Anarkin @ May 13 2013 01:07pm)
4? az semmi :D

tesóm feleségének 9, ofőmnek 14 volt

nekem is 4-es és 4.25-ös a kontaktlencsém meg a szemüvegem (azt itthon használom), már vagy 10 éve beállt erre (sőt 1x még javult is), és én se engedném a műtétet, pedig tök olcsó (ha azt nézzük hogy mennyi idő alatt hozza vissza a kontaktlencse árát pl)


mi a baj a műtéttel?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 13 2013 05:23am
tfw elsző sztochasztikus folyamatok zhm 93%,a második meg ~75% lesz
kurva jó feel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1177117721773177417755001Next
Closed New Topic New Poll