Quote (Baleee @ 13 May 2013 12:02)
Majd ha te is ~ 4 dioptrianal tartasz, akkor mar kivanni fogod, hogy inkabb megmutsek. : D Osszel sztem en is muttetem. :C
4? az semmi

tesóm feleségének 9, ofőmnek 14 volt
nekem is 4-es és 4.25-ös a kontaktlencsém meg a szemüvegem (azt itthon használom), már vagy 10 éve beállt erre (sőt 1x még javult is), és én se engedném a műtétet, pedig tök olcsó (ha azt nézzük hogy mennyi idő alatt hozza vissza a kontaktlencse árát pl)