Hat dunno, sztem undoriton szarok ezek a 2 szaraz keksz kozott egy szinten kiszaradt toltelek, dolgok, meg amugy is annyira sok cukor van benne, hogy instant cukorbeteg lennek egy csomag ilyentol.
Quote (Rawen @ 13 May 2013 09:24)
Remélem ecet ízűt vettél, nekem az volt a kedvencem amikor kint voltam.
not
Ja ez keksz, én chipsre gondoltam, azóta se értem, hogy tudják megenni azt a szart.
Pringlesre gondolsz, n? ^^
This post was edited by Baleee on May 13 2013 01:28am