d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1177017711772177317745001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 12 2013 02:14pm
Quote (Ghostmasterq @ 12 May 2013 22:06)
tfw vettem 49p-ért egy csomag Oreo-t
tfw elköltöttem a havi pénzem 10%-át egy csomag kekszre
tfw teljesen megérte


en is vettem annyiert. es hoztam is haza :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 12 2013 02:19pm
Quote (Ghostmasterq @ May 12 2013 10:14pm)
hát igen, elég szarul állok




le volt árazva 99-ről


és hány db. keksz volt benne?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 12 2013 02:20pm
Quote (Saenchai @ 12 May 2013 21:19)
és hány db. keksz volt benne?


nemtom
10+ szerintem
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 12 2013 02:22pm
Quote (Ghostmasterq @ May 12 2013 10:20pm)
nemtom
10+ szerintem


lel, az úgy kurva olcsó itthonhoz képest
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 13 2013 01:24am
Quote (Ghostmasterq @ 12 May 2013 22:06)
tfw vettem 49p-ért egy csomag Oreo-t
tfw elköltöttem a havi pénzem 10%-át egy csomag kekszre
tfw teljesen megérte


Remélem ecet ízűt vettél, nekem az volt a kedvencem amikor kint voltam.
not
Ja ez keksz, én chipsre gondoltam, azóta se értem, hogy tudják megenni azt a szart.

This post was edited by Rawen on May 13 2013 01:25am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 13 2013 01:26am
Hat dunno, sztem undoriton szarok ezek a 2 szaraz keksz kozott egy szinten kiszaradt toltelek, dolgok, meg amugy is annyira sok cukor van benne, hogy instant cukorbeteg lennek egy csomag ilyentol.

Quote (Rawen @ 13 May 2013 09:24)
Remélem ecet ízűt vettél, nekem az volt a kedvencem amikor kint voltam.
not

Ja ez keksz, én chipsre gondoltam, azóta se értem, hogy tudják megenni azt a szart.


Pringlesre gondolsz, n? ^^

This post was edited by Baleee on May 13 2013 01:28am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 13 2013 02:28am
Quote (Rawen @ 13 May 2013 08:24)
Remélem ecet ízűt vettél, nekem az volt a kedvencem amikor kint voltam.
not
Ja ez keksz, én chipsre gondoltam, azóta se értem, hogy tudják megenni azt a szart.


all day erryday
egyszer vettunk ilyen nagyonnagy zacskot amiben csomo kulonbozo flavouru kis csipsz volt, abban paprikasecetes>
egy olyan zacsko kozben eleg konnyen megfeledkezik az ember minden szeprol a vilagban
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 13 2013 02:33am
Quote (SummertimeClothes @ 13 May 2013 10:28)
all day erryday
egyszer vettunk ilyen nagyonnagy zacskot amiben csomo kulonbozo flavouru kis csipsz volt, abban paprikasecetes>
egy olyan zacsko kozben eleg konnyen megfeledkezik az ember minden szeprol a vilagban


iktf, az ecetes chipsek eleg jok.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 13 2013 02:38am
Quote (Baleee @ May 13 2013 09:26am)
Hat dunno, sztem undoriton szarok ezek a 2 szaraz keksz kozott egy szinten kiszaradt toltelek, dolgok, meg amugy is annyira sok cukor van benne, hogy instant cukorbeteg lennek egy csomag ilyentol.



Pringlesre gondolsz, n? ^^


+++
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 13 2013 03:16am
tfw kész a szemüvegem ÉS VÉGRE LÁTOK
Go Back To Magyar Topic List
Prev1177017711772177317745001Next
Closed New Topic New Poll