nálunk a félév közepétől idáig van hajtás, rendszeresen ültem benn 8-20-ig hétköznap, ha valami projekten kellett dolgozni. A jövőhéten csak pótlások vannak már, és nekem minden zhm, projektem és jegyzőkönyvem illetve aláírásom és beadandóm jó lett és semmit sem kell pótolnom.
Kibaszott sok munka van mögötte. Rendszeresen csináltam éjjel 2-3ig a dolgom, másnap 7-kor keltem 8-tól óra (többször egész hétfőtől péntekig toltam így)... Én kibaszott sokat dolgozom az eredményeimért, nem a kisujjamból rázom ki sajnos

Legkevésbé sem irigylésre méltó. Szopás volt ezerrel eddig.