d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1176177178179180327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 23 2014 09:01am
Quote (Namechange @ Aug 23 2014 02:49pm)
Van itt valaki aki önköltségesen jár a bgfre?
Nem egészen tiszta hogy mikor és hogyan kell befizetnem az első félévet.
Neptunban már kaptam tájékoztatót a befizetésről, de számlaszámot vagy egyéb információt nem adtak hozzá csak azt hogy 27. ig kell fizetni. Viszont 27.én megyek be először az iskolába, mert aznap van a tárgyfelvétel, és  gondolom a beiratkozás is.
Ott helyben kell kitölteni a képzési szerződést? A számlaigénylő lapot is? mert ezek a dokumentumok fent vannak a honlapon, de nincsen leírva semmi ezekre vonatkozóan.


lehet sokat nem segít, de nálunk úgy van hogy kiirják a tételt neptunba, és első vizsgaidőszakig kell befizetni, legyen ez IV, tárgyfelvétel, önköltség etc stb
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 23 2014 10:06am
Quote (Namechange @ Aug 23 2014 03:49pm)
Van itt valaki aki önköltségesen jár a bgfre?
Nem egészen tiszta hogy mikor és hogyan kell befizetnem az első félévet.
Neptunban már kaptam tájékoztatót a befizetésről, de számlaszámot vagy egyéb információt nem adtak hozzá csak azt hogy 27. ig kell fizetni. Viszont 27.én megyek be először az iskolába, mert aznap van a tárgyfelvétel, és  gondolom a beiratkozás is.
Ott helyben kell kitölteni a képzési szerződést? A számlaigénylő lapot is? mert ezek a dokumentumok fent vannak a honlapon, de nincsen leírva semmi ezekre vonatkozóan.


Npetun gyűjtószámlára kell befizetni, onnan meg csak neptunon átutalni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 23 2014 10:07am
Quote (Namechange @ 23 Aug 2014 16:49)
Van itt valaki aki önköltségesen jár a bgfre?
Nem egészen tiszta hogy mikor és hogyan kell befizetnem az első félévet.
Neptunban már kaptam tájékoztatót a befizetésről, de számlaszámot vagy egyéb információt nem adtak hozzá csak azt hogy 27. ig kell fizetni. Viszont 27.én megyek be először az iskolába, mert aznap van a tárgyfelvétel, és  gondolom a beiratkozás is.
Ott helyben kell kitölteni a képzési szerződést? A számlaigénylő lapot is? mert ezek a dokumentumok fent vannak a honlapon, de nincsen leírva semmi ezekre vonatkozóan.


befizeted gyüjtöszámlára és kifizeted neptunon belül azt csá

nem kell semmit igényelni meg irogatni
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 25 2014 02:43pm
Quote (Vismajor @ 23 Aug 2014 18:06)
Npetun gyűjtószámlára kell befizetni, onnan meg csak neptunon átutalni


Quote (Vismajor @ 23 Aug 2014 18:06)
Npetun gyűjtószámlára kell befizetni, onnan meg csak neptunon átutalni


iso erről egy detailed guide asap plsssssssss
honnan szedjem a neptun gyujtoszamlajat? sehol nem talalok hivatalos szószt róla
és onnan hogyan fizetem ki neptunban?

This post was edited by Namechange on Aug 25 2014 02:43pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 25 2014 02:44pm
Quote (Namechange @ 25 Aug 2014 22:43)
iso erről egy detailed guide asap plsssssssss


van valami számlaszáma az egyetemnek ahova az ilyen szarokat kell küldeni, közleménybe neved, neptun kódod, meg miért küldted (ehhez amúgy tuti van guide a honlapon, vagy to-n utána tudsz kérdezni, nem tudom bkf-en van-e ilyen)

neptunra megjön a pénz és ott befizeted
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 25 2014 02:44pm
Quote (Namechange @ 25 Aug 2014 21:43)
iso erről egy detailed guide asap plsssssssss


Megadom a szamlaszamom, kuldd csak at nekem a penzt, majd en intezkedek.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 25 2014 02:45pm
Quote (RRC @ 25 Aug 2014 22:44)
van valami számlaszáma az egyetemnek ahova az ilyen szarokat kell küldeni, közleménybe neved, neptun kódod, meg miért küldted (ehhez amúgy tuti van guide a honlapon, vagy to-n utána tudsz kérdezni, nem tudom bkf-en van-e ilyen)

neptunra megjön a pénz és ott befizeted


sehol nem talalok bgf neptun gyujtoszamlat...
ja és nincsen guide, csak annyit irnak mindenhol hogy befizetés és ott bankkártyával rendezed azonnal, de az nekem nem mukodik, 8x dobott vissza..

This post was edited by Namechange on Aug 25 2014 02:46pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 25 2014 02:47pm
Quote (Namechange @ 25 Aug 2014 22:45)
sehol nem talalok bgf neptun gyujtoszamlat...
ja és nincsen guide, csak annyit irnak mindenhol hogy befizetés és ott  bankkártyával rendezed azonnal, de az nekem nem mukodik, 8x dobott vissza..


Kell lenni egy gyűjtőszámlaszámnak (pl. a Neptun elején van gyűjtőszámla tájékoztató), az adott sulié ahova felvettek, (központi számlaszám) oda kell utalnod a tandíj összegét.(ettől még nincs befizetve!!)Az átutalásnál a közlemény rovatba fel kell tüntetned a Neptun kódodat, neved, címed. Ez nagyon fontos, mert különben az egyetem nem tudja rákönyvelni az egyéni számládra az átutalt összeget.
Amikor az egyetem rákönyvelte a egyéni számládra az összeget jön egy üzenet a Neptunban. (kb.utalás után 1-2-3 nap mire ez megtörténik)
Ekkor tudod befizetni a tandíjat a Neptunon keresztül, hisz már van az egyéni számládon pénz.
Neptun/pénzügyek/befizetés

Akkor lépjél be a Neptunba.
Pénzügyek/befizetés menü. A tételek kiválasztása pontnál, kell lenni egy gyűjtőszámlaszámnak! Oda kell utalnod.
Az sem árt, ha szintén a pénzügyek/beállítások menüben
Új bankszámlaszámot rögzíted értelemszerűen.(ahonnan utalni fogsz)

de legjobb ha bemész, vagy felhivod őket. de inkább menj be holnap
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 25 2014 02:54pm
Nincsen a neptun elején gyűjt. számla tájékoztató. Sehol nem irnak bgfes gyűjtőszámláról és akit kérdeztem az még csak nem is hallott róla.

Szerintem az lesz a baj hogy a kártya nem dombor nyomott amit használok. Holnap megpróbálom áttenni egy másikra.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 25 2014 02:56pm
Quote (Namechange @ 25 Aug 2014 22:54)
Nincsen a neptun elején gyűjt. számla tájékoztató. Sehol nem irnak bgfes gyűjtőszámláról és akit kérdeztem az még csak nem is hallott róla.

Szerintem az lesz a baj hogy a kártya nem dombor nyomott amit használok. Holnap megpróbálom áttenni egy másikra.


pénzügyek -> befizetés?

http://i.gyazo.com/d0b75eb09272c5b125bbb9fbf343490d.png

minden félév, minden státusz legyen bejelölve
Go Back To Magyar Topic List
Prev1176177178179180327Next
Add Reply New Topic New Poll