d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1176177178179180197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 29 2010 12:18pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 29 2010 06:15pm)
nemtom mi volt a post amire valaszolt, ezelotti tldr-je ota nem neztem a topicra kb, de gondolom valamelyikotok sir hogy kapott valamire, valoszinuleg flamere warnt vagy suspit vagy valamit, xy meg nem
hm?


You have been suspended for violating our site rules and policies. Please review them at your earliest convenience:
http://forums.d2jsp.org/info.php?p=9

Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46348722&f=129&p=325660038#p325660038

Specifically, you violated rule #1: No flaming, insults, racism, degrading content, bullying, intimidation, harassment, or threats.

Any further violations will result in more actions taken against your account.

Thanks for your attention and resolution of this issue.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 29 2010 12:23pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 29 Oct 2010 20:15)
nemtom mi volt a post amire valaszolt, ezelotti tldr-je ota nem neztem a topicra kb, de gondolom valamelyikotok sir hogy kapott valamire, valoszinuleg flamere warnt vagy suspit vagy valamit, xy meg nem
hm?


en azert sirtam de kurvara hogy quoteoltam azt a nyomorult multiszart aki postolt egy star imaget, erre a mod engem küld el 22 nap suspira +10%-al
ha nem pm reportolom azt a szart lc3-nak siman megussza warn nelkul, es akkor a warnlogomban meg az van h posting fake star amount image, amikor meg epilollal pmeztem kiderult azis h en raktam bele a quoteba a starimage linket termeszetesen!
na ez az ami felbasz bazdmeg














sírsz

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 29 2010 12:24pm
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 29 2010 12:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Oct 2010 20:23)
en azert sirtam de kurvara hogy quoteoltam azt a nyomorult multiszart aki postolt egy star imaget, erre a mod engem küld el 22 nap suspira +10%-al
ha nem pm reportolom azt a szart lc3-nak siman megussza warn nelkul, es akkor a warnlogomban meg az van h posting fake star amount image, amikor meg epilollal pmeztem kiderult azis h en raktam bele a quoteba a starimage linket termeszetesen!
na ez az ami felbasz bazdmeg


hat ez szopas ja, ezentul nem kell quoteolni ilyeneket es nincs problema

Quote (sylke @ 29 Oct 2010 20:18)
You have been suspended for violating our site rules and policies. Please review them at your earliest convenience:
http://forums.d2jsp.org/info.php?p=9

Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46348722&f=129&p=325660038#p325660038

Specifically, you violated rule #1: No flaming, insults, racism, degrading content, bullying, intimidation, harassment, or threats.

Any further violations will result in more actions taken against your account.

Thanks for your attention and resolution of this issue.


ez megnagyobb, foleg hogyha szoltales nem lett semmi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 29 2010 12:28pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 29 Oct 2010 20:25)
hat ez szopas ja, ezentul nem kell quoteolni ilyeneket es nincs problema



ez megnagyobb, foleg hogyha szoltales nem lett semmi


de az a vicces h miutan eszembe jutott h nemkéne kiediteltem a postot a gecibe.
DE A GYEREK AKI POSTOLTA NEM KAPOTT VOLNA SEMMIT HA NEM SCREENSHOTOLOM LE ÉS PMELEM EL MODNAK:'D
ez az ami kibaszottul szánalmas az egészben
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 29 2010 12:33pm
Quote (Janou @ Oct 29 2010 10:56am)
de sajnos annak kell nézzelek, mert hülye vagy és nem fingod sincs semmiről


de azért van benne igazság ;D
sőt, még az is lehet, hogy olyat tudok, amit te nem ;~)

This post was edited by xGurke on Oct 29 2010 12:33pm
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Oct 29 2010 02:01pm
Quote (harcikacsa17 @ 29 Oct 2010 12:29)
mert te minden pm re válaszolsz..

csak amire abszolut szukseges, sajnos nincs idom mindenre valaszolni, ha ezt tennem, mast se csinalnek egesz nap (a valasz is valaszt general legtobbszor)

ettol fuggetlenul mindet elolvasom es intezkedek is, ha szukseges

a suspik miatt meg nem tudom minek kell kiborulni, meg ha eppen valamelyik teves is volt, nem marad nyoma... es 99%-ban nem tevesek, az meg hogy nem tetszik hogy mar anyazni meg takarodj-ozni se lehet, nem tud meghatni

lehet itt csinalni a fesztivalt hogy milyen benak meg korruptak vagyunk, de az igaszsag az, hogy 100-bol max. 1-2 warn hibas, tudom, mert eleg jo ralatasom van
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 29 2010 02:08pm
Quote (Lajo @ Oct 29 2010 09:01pm)
csak amire abszolut szukseges, sajnos nincs idom mindenre valaszolni, ha ezt tennem, mast se csinalnek egesz nap (a valasz is valaszt general legtobbszor)

ettol fuggetlenul mindet elolvasom es intezkedek is, ha szukseges

a suspik miatt meg nem tudom minek kell kiborulni, meg ha eppen valamelyik teves is volt, nem marad nyoma... es 99%-ban nem tevesek, az meg hogy nem tetszik hogy mar anyazni meg takarodj-ozni se lehet, nem tud meghatni

lehet itt csinalni a fesztivalt hogy milyen benak meg korruptak vagyunk, de az igaszsag az, hogy 100-bol max. 1-2 warn hibas, tudom, mert eleg jo ralatasom van


mondjuk azert erre nem igazan lennek buszke :DD
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 29 2010 02:15pm
Quote (Taszilo.^ @ 29 Oct 2010 22:08)
mondjuk azert erre nem igazan lennek buszke :DD


nem rossz arany
vajon mekkora gyakorisaggal ussza meg valaki a warnt mikor kene kapnia :o


This post was edited by TheElderOfTheInternet on Oct 29 2010 02:16pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 29 2010 02:40pm
Quote (ace07 @ 29 Oct 2010 19:57)
Lajo külföldön él? csak azért gondoltam mert nem használ ékezetet


Azt hiszem régen Ausztriában volt egy darabig, de mostmár nem, bár lehet ez már elavult info.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 29 2010 02:42pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 29 2010 08:08pm)
mondjuk azert erre nem igazan lennek buszke :DD


na szerintem te pont ne sírj a warnok miatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1176177178179180197Next
Add Reply New Topic New Poll