Quote (Santis @ Dec 20 2010 09:12pm)
Üdv!
Elég kezdő vagyo, érdekelne hogy egy témánál, hogy lehet képet beszúrni?
feltöltöd egy oldalra, pl: tinypic.com vagy imageshack.us
miután feltöltötted a képet rámész a képre: kép megjelenítése (lehet előtte 2szer a képre kell kattintanod hogy kihozza nagyobban, és úgy jobb klikk és kép megjelenítése

imageshacken így kéne, sokan el is basszák)
kimásolod a címet, beilleszted a postodba itt jspn, kijelölöd és img tagbe rakod (kis képecske hegyekkel meg napocskával)