d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1176177178179180257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold: 25.47
Dec 20 2010 12:23pm
Quote (yupi @ Dec 20 2010 06:17pm)
senki nemtudja ? :wacko:


itt nem lehet beszélni róla.exe
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Dec 20 2010 01:53pm
Quote (yupi @ Dec 20 2010 08:01pm)
Hol tudnám meglesni a feltelepitett használatba lévő cdkeyem ?
csakmert havernak nincsmeg a papir amire irva van, de felvan telepitve neki


nekem is ugyanez a problémám, pm valaki ha tudja pls
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Dec 20 2010 02:12pm
Üdv!
Elég kezdő vagyo, érdekelne hogy egy témánál, hogy lehet képet beszúrni?
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold: 25.47
Dec 20 2010 02:13pm
Quote (Santis @ Dec 20 2010 08:12pm)
Üdv!
Elég kezdő vagyo, érdekelne hogy egy témánál, hogy lehet képet beszúrni?


[img]your image[/img]
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Dec 20 2010 02:15pm
Quote (icipicicici @ 20 Dec 2010 21:13)
your image



Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 20 2010 02:16pm
Quote (Santis @ Dec 20 2010 09:12pm)
Üdv!
Elég kezdő vagyo, érdekelne hogy egy témánál, hogy lehet képet beszúrni?


feltöltöd egy oldalra, pl: tinypic.com vagy imageshack.us
miután feltöltötted a képet rámész a képre: kép megjelenítése (lehet előtte 2szer a képre kell kattintanod hogy kihozza nagyobban, és úgy jobb klikk és kép megjelenítése <-- imageshacken így kéne, sokan el is basszák)
kimásolod a címet, beilleszted a postodba itt jspn, kijelölöd és img tagbe rakod (kis képecske hegyekkel meg napocskával)
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold: 25.47
Dec 20 2010 02:18pm
Quote (Santis @ Dec 20 2010 08:15pm)
http://noob.hu/2010/12/19/asd.JPG


van mit
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Dec 20 2010 02:19pm
Quote (icipicicici @ 20 Dec 2010 21:18)
van mit


Quote (Flutter @ 20 Dec 2010 21:16)
feltöltöd egy oldalra, pl: tinypic.com vagy imageshack.us
miután feltöltötted a képet rámész a képre: kép megjelenítése (lehet előtte 2szer a képre kell kattintanod hogy kihozza nagyobban, és úgy jobb klikk és kép megjelenítése <-- imageshacken így kéne, sokan el is basszák)
kimásolod a címet, beilleszted a postodba itt jspn, kijelölöd és img tagbe rakod (kis képecske hegyekkel meg napocskával)


Köszi szép, és akkor már az az amu érhet am vmit?:P
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold: 25.47
Dec 20 2010 02:26pm
Quote (Santis @ Dec 20 2010 08:19pm)
Köszi szép, és akkor már az az amu érhet am vmit?:P


nehany k gold
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 20 2010 03:18pm
Quote (Santis @ Dec 20 2010 09:19pm)
Köszi szép, és akkor már az az amu érhet am vmit?:P


soksok manával igen
így kuka
Go Back To Magyar Topic List
Prev1176177178179180257Next
Closed New Topic New Poll