d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1176817691770177117725001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 12 2013 05:09am
Quote (Saenchai @ May 12 2013 11:08am)
pimpong


Quote (lacketto @ May 12 2013 11:08am)
kalapácsvetés, abban van szöglet meg fejelés


átbasztok

Quote (takii @ May 12 2013 11:09am)
szöglet, kapus, fejelés,
foci

e/ lac :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


és ennyiböl honnan a faszbol kéne tudnom

This post was edited by sylke on May 12 2013 05:19am
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 12 2013 05:19am
Quote (sylke @ May 12 2013 12:09pm)
átbasztok


dehogy is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 12 2013 11:18am
tfw no c&h

Quote
We're fucking with the site. Please stand by.

Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 12 2013 11:55am
tfw epp hogy befejezed az egyik beadandod mar kezdened is kell a masikat es nem akarod de csinalni kell mert mindjart itt a hatarido

:C
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 12 2013 12:53pm
Quote (josheide @ 12 May 2013 19:55)
tfw epp hogy befejezed az egyik beadandod mar kezdened is kell a masikat es nem akarod de csinalni kell mert mindjart itt a hatarido

:C


nekem is van most holnapra egy
me nyuad
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 12 2013 12:55pm
holnap sztochasztikus folyamatok és digital signal processing zh
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 12 2013 12:59pm
Jövőhét az utolsó és már nem lesz semmim. Jó feel... Innentől csak a vizsgák vannak.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 12 2013 01:01pm
Quote (CyberPunk666 @ May 12 2013 06:59pm)
Jövőhét az utolsó és már nem lesz semmim. Jó feel... Innentől csak a vizsgák vannak.


fák jú bazdmeg
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 12 2013 01:03pm
na jó akkor már én is
--

holnap logika és számításelmélet zh utóbbi része

turing gépek lesznek 75%-ban

tfw utálom az egészet, mindent ami k-rva formális nyelvekről, iterálásról és állapotokról szól
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 12 2013 01:07pm
Quote (xGurke @ 12 May 2013 21:01)
fák jú bazdmeg


nálunk a félév közepétől idáig van hajtás, rendszeresen ültem benn 8-20-ig hétköznap, ha valami projekten kellett dolgozni. A jövőhéten csak pótlások vannak már, és nekem minden zhm, projektem és jegyzőkönyvem illetve aláírásom és beadandóm jó lett és semmit sem kell pótolnom.

Kibaszott sok munka van mögötte. Rendszeresen csináltam éjjel 2-3ig a dolgom, másnap 7-kor keltem 8-tól óra (többször egész hétfőtől péntekig toltam így)... Én kibaszott sokat dolgozom az eredményeimért, nem a kisujjamból rázom ki sajnos :(

Legkevésbé sem irigylésre méltó. Szopás volt ezerrel eddig.

This post was edited by CyberPunk666 on May 12 2013 01:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1176817691770177117725001Next
Closed New Topic New Poll