Quote (Rawen @ 14 Feb 2013 20:34)
Az nálam nem megy, hogy nekiállok egy multiplayer gamenek és akkor csak úgy eljátszogatok. Nálam az alap mindig az volt, hogy az elején napi 2-3 órás felkészülés, guide olvasás mittudoménmi, ez volt dotaban, wowban, pár online TGC-nél meg ilyesmi, rengeteg időt fektettem az elméleti tudás összeszedésébe. Utálok casual szinten lenni. De amúgy tényleg az volt a baj, hogy én amikor aktívan rtseztem akkor csak elszórakoztam single playerben és mindig ilyen turtle stratokat játszottam a gép ellen, aztán később próbálkoztam war3-mal meg sc1-el de rájöttem, hogy ez nem nekem való, gyenge a microm.
akikkel én játszom is nonexistent a mikrójuk a legtöbb esetben, pedig ez már valami félprofi szint kéne, hogy legyen, hamár masters a neve, meg így nagyon nincs följebb a grandmasteren kívül. Guideot meg én szerintem a pöcsömön meg tudom számolni, hogy hányat olvastam el, lel.